Naiselikkuse harmoonia laager

Saka rannas ja rahvamajas
27.-29. juuni 2014

Elust saab tunda rõõmu ja rahuldust kui tunned oma rollides kindlalt ja mugavalt. Laagris õpime läbi erinevate praktikate tundma oma naiseks olemise rolle. Nende päikselisi ja varjukülgi, neid tahke, mis aitavad elus mõnusalt tunda ja neid, mis tekitavad muresid. Vaistlik sisemine teadmine, kuidas olla tõeline Naine- elutark, mänguline, tundeline, armastav, hooliv, loominguline on igas naises olemas.

Seda sisemist naiselikku tarkust on hea endas tundma õppida arhetüüpide abil. Naise arhetüüpideks on lustlik Armastaja, väärikas Kuninganna, rõõmus Tütarlaps ja elutark Teadjanaine. Kuid kõikidel arhetüüpidel on ka varjuküljed. Küps naiselikkus sisaldab endas kõiki arhetüüpe. Harmooniline naine oskab intuitiivselt kasutada erinevaid rolle ja sundimatult ning mänguliselt neid õigel hetkel vahetada.

Kui meie elus ja suhetes ei ole kõik nii nagu soovime, on hea vaadata kuidas on lood meie erinevate arhetüüpidega, kas ja kuidas me kasutame erinevaid naiseks olemise rolle. Tundes rollides kindlalt, saame samamoodi kindlalt ja sundimatult elada oma elu.

Laagris õpime erinevate praktikate abil tundma naiselikkuse helgeid ja pimedaid külgi. Selgitame välja, millised arhetüüpe kipume alla suruma ja millistel varjukülge kasutama. Vaatleme ja loome kontakti kõikide arhetüüpide positiivse poolega ning leiame nende vahel tasakaalu.

Kolme päeva sees teeme hingamispraktikaid, tantsime 5 rütmist inspireeritud väetantse, et saada ühendus keha, meele ja hinge tasandiga, mis aitab mõista sügavamalt meie naiseks olemise tasandeid. Neile lisaks on kavas mitmed energeetilised harjutused, dünaamilised meditatsioonid ja ebakõladest puhastavad ning hingetoitvad rituaalid.

Harmoonia laagri tegevused toimuvad mererannal ja hubases Saka rahvamajas. Eelnev hingamispraktikate või tantsu kogemus ei ole oluline ja avastamisrõõmu jätkub kõigile!

Kui see teema puudutab, siis ootame Sind õdusas rannakülas toimuvale harmoonialaagrisse juuni viimasel nädalavahetusel!

Margit ja Virge

Koht ja aeg:
27.-29. Juuni 2014
Reede 19.00 kuni pühapäev 18.00

Saka rahvamaja, Saka küla
Kohtla vald, Ida-Virumaa

Osalustasu:
125 eurot kuni 24. juuni
135 eurot peale jaanipäeva

Laagris osalemise kinnituseks palume tasuda ettemaks 25 eurot Loomenaudingurõõm OÜ arvele EE112200221056382849, selgitusse Saka ja osaleja nimi.

Palun anna oma tulekust hiljemalt 26. juuni teada meiliaadressile: virge.kuivjogi@gmail.com.
Kirjas maini ära osalejate nimed ja telefoninumbrid.

Toit:
Laargis pakume tervislikku ja maitsvat taimetoitu. Laagri osalustasu sisaldab toidu maksumust. Kui Sulle mõni toiduaine ei sobi või ei maitse, siis anna sellest meile teada, nii arvestame Sinu vajadustega menüü koostamisel (tigram88@gmail.com).

Ööbimine:
Magada saab rahvamaja suures saalis ja olemas on ka telkimisvõimalus.

Tulemine:
Reedel väljub Kohtla – Järvelt liinibuss Saka külla kell 14.45 ja jõuab kohale kell 15.05. Kui Sa soovid transporti kohale jõudmiseks, siis anna julgesti teada, samuti kui oled nõus võtma kaasreisijaid (virge.kuivjogi@gmail.com).

Asjad:
Võta kaasa kõik asjad milleta Sa elada ei saa; (jooga)matt, magamiskott või kerge tekk; ujumisriided ja vahetusriided igasuguseks ilmaks. Kui Sulle meeldib trummi lüüa või vilet puhuda või mõne teise pilliga musitseerida, siis võta ka see ühes.

Info:
Kui soovid küsida rohkem sündmuse, korralduse või praktikate kohta, võta ühendust:
Virge Kuivjõgi virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

Hingamispraktikad: http://www.loomenauding.ee/hingamine/vabastav-hingamine
Tantsimine: http://tantsud.humare.ee/mison5-rytmi-tants

Juhendajad:
Margit Foht: http://www.loomenauding.ee/inimesed/margit-foht.html
Virge Kuivjõgi: http://www.loomenauding.ee/inimesed/virge-kuivjogi.html

www.loomenauding.ee