Hingamisõhtu mees- ja naisenergia 4 tasandit

Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi 17 II korrus
Kolmapäeval 18. juuni kell 18.15- 21.15

Sellel kolmapäeval toimub paljude lemmik 4-tasandiline hingamispraktika. Tule naudi ennast ja avasta ennast uutel tasanditel!

Hingamisõhtul liigume sügavamale teadvustasandile, et kogeda iseenda ja maailma energeetilist poolt. Energiat teadlikult kasvatades ja suunates saab sellest teha vastusteni ning lahendusteni viiva teejuhi. Seekord kasutame tavapärasest vabastavast hingamisest veidi erinevat hingamispraktikat, mis aitab luua silla keha ja vaimu vahele. Inimestena kasutame suhtlemiseks palju erinevaid tasandeid. Inimestena suhtleme erinevatel tasanditel, mõne vastu on meil soojad tunded, teisega on hea intellektuaalne klapp, kolmanda puhul võime kogeda, et oleks tegemist justkui hingesugulasega. Hingamispraktikad aitavad luua muutunud teadvuse seisundi, mis võimaldab kogeda ennast ja maailma sügavamalt kui argipäevane tavateadvus. Hingamispraktikas õpime energeetiliselt tundma nelja erinevat tasandit iseendas. See annab võimaluse mõista ja kogeda oma sügavaid ressursse ning seeläbi neid igapäevaelus teadlikult kasutada.

Tundes ennast erinevatel tasanditel mõnusalt nagu oma kodus, oled võimeline looma inimestega sügavaid suhteid, samas jäädes iseendaks. See praktika võimaldab nautida nii iseenda kui teiste isikupära ja individuaalsust, samas kogedes ühendatust ja üks olemist. Praktikat annab võimaluse tundma õppida ka mees- ja naiseenergia poolusi. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Üks otsib Ühtsust, teine loob Individuaalsust. Viimane on just niisama väärtuslik kui esimenegi.

Hingamisõhtul teeme energiaid virgutava praktika, millele järgneb hingamissessioon. Õhtu lõpetab jagamisring. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia.
Osalema on oodatud nii kogenud hingajad kui ka esmahuvilised.

Varustus on kohapeal olemas.

Toimumiskoht ja aeg:
18.15-21.00Tartu Loomemajanduskeskuses Kalevi 17, 2. korrus, esimene uks koridoris.

Kolmapäev 18.juuni

Osalemistasu 12 eurot

Anna oma tulekust palun teada: virge.kuivjogi@gmail.com või telefonil 524 0468

Sind oodates,
Virge

Vabastav hingamine on praktiline vahend oma energiataseme tõstmiseks. Sobib igale vanusele. Seda on soovitatav teha regulaarselt, et hoida stressitase madalal, meel rõõmsa ja hing kergena. Ent ka ühekordsel praktiseerimisel toob see lõõgastust ja pakub füüsilist ning hingelist rahulolu.