6 Hingamisõhtu mees ja naisenergia

Teisipäeval 1. dets kell 18.15- 21.15 Tartus Kalevi 11-1

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Hingamisõhtul vaatleme mees- ja naisenergiate olemasolu läbi kuuenda energiakeskuse, mida kutsutakse ka “kolmandaks silmaks”. Selles piirkonnas asub ühendus intuitsiooniga. Kui inimene puutub kokku intuitiivsete praktikatega, siis algab maailmatunnetuse laienemine. Nägemise, kuulmise, kompimise jne. kõrvale hakkab tekkima “energia tunnetamine”. Traditsioonilises seletuses kirjeldatakse intuitsiooni kui nähtust, kus teadmine ja info ilmub inimese teadvusesse ilma loogilise aruteluta. See teadmine võib hõlmata nii olemasolevat hetke, minevikku kui ka tuleviku võimalusi. See on kogemine, mis ületab füüsilise taju piire, see võib olla selgetnägemine, kus tunnetad kellegi teise energiat tema emotsioone, valu ja rõõme kui enda omasid. Seesuguse energeetilise empaatia abiga saad ületada ego piire.

Intuitiivsust ehk tunnetuslikkust peetakse inimese feminiinseks osaks. Ent oma intuitsiooni saab siis usaldada, kui on usaldus ka praktilise elu suhtes ehk oma meheliku ja sihikindla toimetamise poolega. Tasakaalus mees-ja naiseenergia loovad aluse eneseusaldamisele: „Ma tunnen, et ma suudan seda teha!“ See tähendab olla ühenduses inspiratsiooniga, oma loovate võimete ja sellele vastavalt käituda. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Üks otsib Ühtsust, teine loob Individuaalsust. Viimane on just niisama väärtuslik kui esimenegi.

Hingamisõhtul läbime kogemusliku intuitsioonipaktika, kus saad tundma õppida, kuidas töötab just Sinu intuitsioon. Seejärel teeme energiat virgutava harjutuse ning peale praktikat järgneb vabastava hingamise sessioon. Õhtu lõpetab jagamisring. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia.

Osalema on oodatud nii kogenud hingajad, kui esmahuvilised. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia.Varustus on kohapeal olemas.

Toimumiskoht ja aeg:
Tartus, Kalevi 11-1 kell 18.15-21.15

Teisipäev 1. detsember

Osalemistasu 15 eurot

Palun registreeru online:http://goo.gl/forms/4aH45I9ESt

virge.kuivjogi@gmail.com või telefonil 524 0468

Sind oodates,
Virge

Vabastav hingamine on praktiline vahend oma energiataseme tõstmiseks. Sobib igale vanusele. Seda on soovitatav teha regulaarselt, et hoida stressitase madalal, meel rõõmsa ja hing kergena. Ent ka ühekordsel praktiseerimisel toob see lõõgastust ja pakub füüsilist ning hingelist rahulolu.