Kailash Kokopelli liikumisõpituba SONGDANCES & CHI MOVEMENTS

Tartu Loodusmaja, Lille 10
 Pühapäev 4. mai kell 18.30-21.00

Töötoa läbiviija Kailash Kokopelli, kes on 30 aastat rännanud mööda maailma ja omandanud põlisrahvaste juures erinevaid tervendusviise, võtnud osa lugematust arvust palvetseremooniatest ja -tantsudest.

Liikumisõpitoas tutvustab kaasamise abil maailma püha muusikat, tantsu ja erinevaid kohalolu praktikaid. Viis, kuidas ta seda teeb on ütlemata sügavutiminev ja imeilusalt poeetiline. Ta põimib erinevad praktikad üheks keha ja hinge tantsuks, mis tasakaalustavad, puhastavad ja tugevdavad elujõudu. Ühtekokku teeb see mitmetasandiliselt mängiva ja mängulise liikumisõpitoa, kus ei puudu ka paras annus müstikat.

Maailmas on ta tuntud just on oma laultantsudega, mille iga samm on palve.

Ise ta ütleb nende kohta nii:
“Me oleme õnnistatud jumalike oskustega laulda ja tantsida. Jagagem seda õnnistust üksteisega. Andes ja võttes vastu energiat pühalt emakeselt maalt, õpime kuulama elu pühasid südametukseid ja oma südamelaulu, mis on teejuhiks meie imelisel kulgemisel. Tantsud on pühendatud südame ärkamisele ning enese elujõuga täitmisele.”

Lihtsad ja kõigile jõukohased tantsud kutsuvad esile olekut, kus tants muutub šamanistlikuks kogemuseks suurest väest ja kõiketäitvast kohalolust.

Lisaks laulutantsudele kombineerib Kailash oma töötoas erinevaid elujõudu suurendavaid praktikaid – draakonjoogat, Osho tervendusharjutusi, liikumisi Chi Gong`st, teadlikku hingamist, visualiseerimist ja mantraid.

Töötuba on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Aeg ja koht:
Pühapäev 04. mai kell 18.30-21.00
õpituba võib veidi pikemaks kujuneda
Tartu Loodusmaja, Lille 10

Osalustasu:
kohapeal 20 eur
eelmüügist 18 eur,
pensionäridele, õpilastele ja tudengitele 15 eur
Eelmüük kuni 03.mai (ka):
Virge Kuivjõgi 1100548474 Swedbank
Selgitus “kailash ja osaleja nimi”

Samal nädalal on toimub Tallinnas ka Kailash Kokopelli kontsert. Info lisatakse peagi.

www.loomenauding.ee
www.kailash-kokopelli.com/songdances_kk.html
www.reverbnation.com/kailashkokopelli
www.kailash-kokopelli.com