5 Hingamisõhtu mees- ja naiseenergia

Teisipäeval 24. novembril 18.15-21.15 Kalevi 11-1, Tartus

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Hingamisõhtul teeme energeetilisi harjutusi, hingamispraktikaid ja vabastavat hingamist, et tasakaalustada mees- ja naisenergia iseendas. Õhtu eesmärk on mõista oma mees- ja naisenergia aspekte ning õppida neid teadlikult kasutama igapäevaelus; vabastada emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid; hoida energia liikumas nii endas kui oma elus; õppida äratundma, mis tekitab energeetilisi blokeeringuid ja mis aitab neil avaneda.

Eesoleval hingamisõhtul on rohkem tähelepanu kõritshakral. Kui see keskus on tasakaalus, siis inimene tajub oma isikupära ja selle kooskõla maailmaga. Üheks viienda energiakeskuse väljenduseks on looming, mis hakkab sündima kui teatud isiksuseomadused ja kollektiivne mõistus tegutsevad üheskoos. Looming kasvab välja kollektiivsest mõistmisest ja suhtestumisest. Ehk meenuvad need ideed, mis on jäänud realiseerimata ja siis peagi keegi teine teostab need. Kui on kindlus ja selgus selles piirkonnas on lihtne vastuvõtta oma tõde- mõtteid-ideid ja neid ellu rakendada. Selle keskuse töö on anda füüsiline vorm sisemistele tõugetele ja ideedele. Läbi selle tekib võimekus suunata energia endast väljapoole füüsilisele tasandile. Intuitsioon on naisenergia ja tegutsemine meesenergia. See on loovuse keskus, kus mõlemad energiad on võrdselt tähtsad.

Spirituaalsete teekondade väljakutseks on haigetsaanud osade eest hoolitsemine, taastamine ja jõudmine täielikku loomejõudu. Tasakaalus mees-ja naiseenergia loovad aluse eneseusaldamisele: „Ma tunnen, et ma suudan seda teha!“ See tähendab olla ühenduses inspiratsiooniga, oma loovate võimete ja sellele vastavalt käituda. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Üks otsib Ühtsust, teine loob Individuaalsust. Viimane on just niisama väärtuslik kui esimenegi.

Osalema on oodatud nii kogenud hingajad, kui esmahuvilised. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia. Lõpetuseks jagame ühises ringis õhtu jooksul kogetut ja õpime, kuidas seda mõista ja rakendada igapäevaelus.Varustus on kohapeal olemas.

Toimumiskoht ja aeg:
Tartus, Kalevi 11-1 kell 18.15-21.15

Teisipäev 24. november

Osalemistasu 15 eurot

Palun registreeru online:http://goo.gl/forms/4aH45I9ESt

virge.kuivjogi@gmail.com või telefonil 524 0468

Sind oodates,
Virge