KOGEMUSREISIDE TAGASISIDE

Matkad-vaatamisväärsused-rannas lebotamised olid meie reisil põimitud hingamiste jm enesearengupraktikatega. Muidugi oleks samas vaimus võinud jätkata veel mõned nädalad 😀 aga kahe nädala kohta oli lõppkokkuvõttes kõike parasjagu.

Ühtegi kohta teiste hulgast välja tuua, sest kõik need käigud olid nii erinevad ja igaüks toob meenutades õndsa naeratuse näole :)))

Indias oli kuidagi nii kerge hingata (nagu see guru seal Love Temple’is ütles, et maailmas on üksikud paigad, mis on “vertical” ja terve India on üks neist), hästi sügavad protsessid, teemad ja taipamised kerkisid üles selle mõne hingamise ja vaevalt kahe nädala jooksul. Ja ma siis eeldasin, et kodumail hingamas käies läheb kõik sama mürinaga edasi… 🙂 Aga noh, kus Sa sellega…
Maarja

 

Jätkake samas vaimus- olete imelised! Tundsin, et oleme armastusega hoitud ja toetatud. Olen teile südamest tänulik kõige eest!
Rita

 

Hingamispraktikad mulle meeldisid, osalesin ihu ja hingega. Samuti külalisõpetaja, kes oli nii vapustavalt kena ja positiivne, et teda oleks võinud lihtsalt suu ammuli vaadata ja imetleda. Superõhtud oli esimene ja viimane, see energia mis seal tekkis oli väga võimas. Aitäh Virge!

Veel meeldis väga esimeselt matkalt laskudes vaikimise teekond ja saarel palmi all tehtud häälerännakud.

Mulle meeldis ka vaadata, kuidas India inimesed teevad 2 tundi süüa ja lõpuks on söök nii vürtsine, et toitu eriti ei tunnegi. Maitse asi muidugi. Aga elamus jälle ja väga huvitav kogemus. Aitäh kokkadele!
Helle

 

Aitäh armas Virge, et sa kulutasid mitmeid tunde, et aidata mind mu hädas seoses viisaga ja vastasid rahulikult kõigile mu hädaabikirjadele seoses sellega! Aitäh kallis Timo, et aitasid leida lennupileteid ja helistasid mitmeid kordi uurides, kas kõik on edukalt lõppenud! Sest kuigi ma põhimõtteliselt ühtegi inimest ei tundnud, ei olnud üldse hirmus üksinda reisile minna, kui nii hoolivad reisijuhid ees ootasid! /…/

Kipun üldiselt kõigele “uuele“ lähenema ettevaatlikult ja ma tõesti uskusin, et hingamine mulle väga ei mõju, sest kipun ikka liialt oma peas olema. Aga kui midagi läbi kogen, kui see minu peal töötab, olen suures vaimustuses, ja sellised tunded valdavad mind, kui mõtlen meie hingamistele. Tegelikult ka – mis minuga toimus? Mis mõttes ma lihtsalt hingan sisse-välja, ja minu peast ega mõistusest pole enam mingit asja, on vaid üks suur tohutu energialaine ja emotsioon, mis tuleb ja ära ei lähegi… See oli väga võimas kogemus ja ma sain oma vaimsele teele tohutu impulsi, ja tegin mõnda asja juba praegu oma elus, mida siiani väga kartsin, ja tunnetasin läbi teemasid, mille siiani väga ilusti luku taha olin pannud. Aitäh teile mõlemale, aitäh Universumile, ma ei tea, kellele veel – kõigile kõrgematele jõududele, mu enda kehale ja südamele, et saan selliseid imelisi asju oma elus kogeda!

Ookeani ääres hingamine ei tulnud mul selles mõttes välja, et ma vist ei suutnud sinna protsessi üldse minna. /…/  Samas tundsin väga ilusat tunnet, vaatasin taevas säravat täiskuud, kuulasin ookeani laineid, tundsin teisi imelisi inimesi oma läheduses, ja mul oli nii meeletu tänutunne, kõikehõlmav armastusetunne kõigi meie grupikaaslaste vastu ja tunne, et me oleme siin kõik koos, et me oleme üks, ja ma nutsin selles tundes. Imeline tunne! (Tahaksin iga lause lõppu panna tuhandeid südameid ja naerunägusid, aga ka need ei saa edasi anda neid tundeid, nagu üldse – sõnad ei suuda).
Kaisa

 

Reis ületas mu igasuguseid ootusi. Minu eesmärk oli kogeda Indiat ja seda ma sain. Kokku oli mugav puhkus, kus sai natuke seigelda ja täiesti ootamatult ennast avastada ja laiendada. /…/ Hingamise ja jooga osas olid mul üsna väikesed ootused, ma ei ole eriti palju hingamispraktikatega tegelenud ja jooga kohta ma ei osanud midagi arvata, sest stiile on nii tohutult palju. Hingamine oli minu jaoks täiesti ootamatult selle reisi komm, mis lõi läheduse ja kontakti, avanemised.

Kokku oli väga äge kogemus reisil hingata – teisel maal ja grupis. Kui reisi infos kirjutasite, et see aitab Indiat sügavamalt kogeda, siis tunnen, et see tegi tõesti reisi palju värvilisemaks. Mulle olid olulised grupis jagamised, sest grupis olemise kogemus ise on juba minu õppetund. Ja väga tänulik olen selle kogemuse eest ja selle eest, et reisi korraldasite ja meie eest hoolitsesite!
Kaie

 

Ma tundsin, et meile pakutud lahendused ja võimalused reisil olid hästi läbi tunnetatud ja paika pandud. Minu jaoks sujus ja sobis kõik. Suurepärane oli MITTE vastutada olmemurede pärast. Sain nautida iseennast, praegust hetke ja kohalolekut.

Emotsioone palju, läbielamisi palju, õppetunde ja kogemusi palju.
Meeldis reisiseltskond, meeldisid reisikorraldajad, meeldisid kogemused ja emotsioonid ja MINA ISE meeldisin endale! Õppisin keskenduma oma sisetundele, jälgima, kuhu see mind tõukab. Olen väga tänulik oma targale kehale ja kõigile kaunitele hingedele, kes reisi nii imeliseks aitasid teha.
Jane

 

Ei arva, et midagi paremini saaks olla, lõpuks on reisi nautimine ju ikkagi enda teha. Ohh, mul on lihtsalt nii palju positiivseid muljeid!Mulle meeldis. See polnud turismireis, seal oli ka seiklust (kuigi mugaval moel :)). Kindlasti soovitan teid!
Triinu

 

TAGASI REISITUTVUSTUSE JUURDE