Kursus- Embodied Intimacy – Buster Rådvik

In English below
L-P 15.- 16.aprill 2017

tõlge eesti keelde
Registreeru: https://goo.gl/forms/kYjnvO3PJOh70myj1

Tantra kursusele on oodatud mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid.

Kiireim viis luua intiimsust on võtta risk ja paljastada oma haavatavus, seista enda tões ja loobuda ootustest. Ent kuidas ennast mitte korrigeerida, kaitsta ja olla nähtaval ning avali täielikus aktsepteerimises ning tunda sügavat austust iseenda vastu? Kuidas luua turvalisi kontakte, mis panevad keha rõõmsalt heaolu hormoone tootma? Mille tulemuseks on see, et oleviku hetkes olla on lihtne ja hea, lähedus reaalajas ja südamest jagatud tõde. Lood ja draamad elavad meie meeles, uus läheduse tasand tõstab meid neist välja.

Tasakaal mugavuse ja ebamugavuse vahel on õrn, mida kõigutab hirm olla ehe. Mis oleks kui võtta nii suur risk ja olla tõeliselt lähedane? Kuidas ettevaatlikult mängida selle tasakaaluga? Mil moel arvestada ja austada oma isiklikke piire, aga siiski leida endas võimekus liigutada need mugavustsoonist kaugemale? Teha seda selleks, et kasvada hirmudest üle ja luua sügavalt intiimseid ühendusi.

Kuidas hoida tasakaalus turvatunde vajadus ja igatsus olla täielikult mina ise oma eheduses?

Selleks on vaja ennast kuulata ja julgust väljendada oma ihalusi ning tõde. Tõe välja ütlemine vabastab meid vastupanust ja ebamugavusest, avab lugematul hulgal võimalusi, mis on peidus kohaloleku müsteeriumis. Kui kasvõi üks inimene on valmis väljendama oma haavatavust ja tõde, siis avab see kõigile võimaluse muutuda ehedamaks.

Sellel kursusel kasutame interaktiivseid praktikaid. Suhtume igasse osalejasse kui iseenda peeglisse. See annab meile võtme lahti keerata sügavam eneseaktsepteerimine ja üksteise mõistmine. Samuti saad omandada somaatilisi (kehalisi) tööriistu, et teadlikult reguleerida närvisüsteemi enne, harjutuste kestel ja peale neid.

Me loome turvalise ruumi, mis toetab transformatiivseid protsesse. Kehatöö praktikate, interaktiivsete harjutuste, meditatsioonide ja grupiprotsesside abil saab:

– õppida ja praktiseerida, kuidas elada hirmuta
– mõista ja austada oma sisemisi piire
– teada kuidas luua somaatilist (kehalist) turvatunnet
– töötada piiravate uskumustega
– aeglustuda ja kuulata kehas peituvat tarkust
– õppida väljendama seda, mis on sinuga toimumas oleviku hetkes

Kõik praktikad on vabatahtlikud ja vajavad ainult Sinu enda isiklikku nõusolekut.

Buster Rådvik, MA (Rootsi)

Buster`i soe ja avatud juhendamisstiil annab osalejatele võimaluse välja astuda kaitsekihtidest ja tulla “koju isendasse”. Buster on tundliku ja õrna juhendamise meister. Ta aitab varjudetöö (shadow work) abil inimesed tagasi ühendusse oma kehaga, näitab teed, kuidas turvaliselt laskuda südamesoppidesse ja olla ilma emotsionaalsete kaitsekihtideta läbipaistev. See kõik avab sissepääsu ja muudab emotsionaalse läheduse transformatiivseks.

Olgu see individuaalseanss, töö paariga või grupiga, on Buster ekspert osundama oma töös armastuse, intiimsusega ja seksuaalsusega seotud teemadele. Ta on põiminud oma õpitud akadeemilised tarkused ja omandatud kogemused üheks ning jagab oma teadmisi nüüd juba üle kümne aasta.

Tema karjäär algas Rootsis, kus ta oli professionaalne tantsija ja koreograaf (1991-2002). Üle kuue aasta õppis ta terapeudiks OSHO Humaniversity`s Hollandis (1992-2002). Peale kümne aastast lavakarjääri Skandinaavias kolis ta USAsse, kus ta omandas kraadi psühholoogias. Viimased seitse aastat on Buster peamiselt töötanud kehatöö psühhoterapeudina ja patsientidega, kelle probleemiks on sõltuvused või traumad. Buster on litsenseeritud mentaalse tervise konstellöör, sertifitseeritud seksisõltuvuse terapeut ja väljaõppinud sensomotoorika psühhoteraapia terapeut.

Kursusele on oodatud on mehed ja naised, paarid ja üksi tulijad.
Samuti on kursusel õpetatav kasulik inimestele, kelle töö on nõustamine, ravi või elukvaliteetitõstvad teraapiad.

Pane palun selga mugavad riided, et saaksid vabalt liikuda!

KURSUSE AEG JA KOHT
15.-16.aprill. City Yoga Studio Niine 11, Tallinn
Laupäev 15.aprill 10.00- 21.00
Pühapäev 16. aprill 10.00-18.00

OSALUSPANUS JA REGISTREERUMINE
kuni 5. veebruar 175 eurot
kuni 5. märts 200 eurot
kuni 5. aprill 225 eurot
hiljem 250 eurot
paaridele soodustus 10%

Osaluspanus sisaldab ettemaksu ( 50 eurot, paaridele 100 eurot ), mille palume tasuda ülekandega (vt registreerumisvormi).

REGISTREERU https://goo.gl/forms/kYjnvO3PJOh70myj1
ja tasu tagastamatu ettemaks 50 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, selgitusse märgi osalejate nimi(ed) ja “intimacy”. Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

LISAINFO loomenaudinguroom@gmail.com või 524 0468

TEISED SÜNDMUSED:

K 12. aprill ÕHTUNE WORKSHOP ” Embodied Intimacy” Tartus
N 13. aprill ÕHTUNE WORKSHOP ” Embodied Intimacy” Tallinnas
https://www.facebook.com/events/1725420964436374/

IN ENGLISH
The quickest way to intimacy is by taking the risk of revealing yourself vulnerably, standing naked in your truth and letting go of outcome and expectations… In total acceptance and humility letting yourself be seen as you are unedited, undefended, raw and exposed.

There is a delicate balance between taking too big of a risk and leaning into comfort and playing it too safe. So how does one assess and honor their boundaries, yet still have the ability to stretch outside their comfort zone to grow beyond fears in intimate relating?

How do you balance your need for safety with the desire for aliveness?

This requires both inner listening and the courage to embody your desire and express your truth. The truth sets us free from resisting what is and allows us to get in touch with the infinite possibilities, the mystery that is always unfolding in this present moment. When one person shares the truth vulnerably, we all come alive.

In this workshop we will practice interactively with tribe, seeing each person as a mirror that holds a key to unlock deeper self-acceptance. We will also empower you with somatic tools to regulate your nervous system before, during and after each practice.

Through various embodiment activities, interactive experiments, mediation and group processes you will:

– Learn and Practice how to live fearlessly
– Understand and honor your inner boundaries
– Establish a somatic sense of safety
– Work with your own limiting belief systems
– Slow down and listen to the wisdom of your body
– Communicate what is happening for you in the present moment

You will not be required to do anything. Everything is an invitation to consider; all activities are optional. Your full consent is the only requirement for your interactions with others.

Workshops will be led in English and translated to Estonian.

About Buster Rådvik, MA
Buster’s dharma is being by example and leading with integrity. He literally wears his heart on his sleeve and has a reputation for pleasantly shocking an entire room with his candid emotional awareness and ability to reveal himself, transparently, no matter how awkward and messy it might look. His warm, open style gives permission for people to come home to themselves, embodied in an ecstatic atmosphere of vulnerability.

Buster is an expert at gently guiding people into their bodies, through the shadow work, landing them safely into their heart, where vulnerable transparency is accessible and emotional intimacy becomes transformational.

All of Buster’s work including individual sessions, work with couples, and groups is focused on love, sex, and intimacy. He draws his approach from a journey of over a decade of living in intentional communities, combined with his studies and practices of various body-centered disciplines of awakening. Busters gift lies in his eloquent execution and powerful ability to create a safe space for individuals and groups to fearlessly navigate their emotional bodies as the pathway to liberation.

Buster began his career in Sweden as a professional dancer and choreographer (1991-2002). Over a period of six years, he also trained as a therapist at OSHO Humaniversity in the Netherlands (1996-2002). After a ten-year career in performing arts in Scandinavia Buster moved to the United States, where he studied and received his degree in psychology. For the last seven years Buster worked primarily as a body-centered psychotherapist with clients who struggle with trauma and addictions. Buster is a Licensed Mental Health Counselor, Certified Sex Addiction Therapist, and a trained Sensorimotor Psychotherapy therapist

Feel free to contact Buster Rådvik if you have questions about Embodied Intimacy. Either PM or email him on busterr@gmail.com
www.facebook.com/EmbodiedIntimacy

TIME AND VALUE
15th-16th April 2017
City Yoga Studio, Niine 11, Tallinn
Saturday 10.00-21.00
Sunday 10.00-18.00

PRICE
until 5 february 175€
until 5 march 200€
until 5 april 225€
Later on 250 €
For couples minus 10%

Price includes prepayment (50 €, couples 100€) , which we ask you to pay transfer (see below), the remaining amount will be paid cash on site.

Registration: https://goo.gl/forms/kYjnvO3PJOh70myj1 and transfer prepayment 50 € (non-repayable) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, Please indicate “intimacy” and participant’s name on the payment.
Further information: loomenaudinguroom@gmail.com or +372 524 0468

OTHER EVENTS:

K 12. april EVENING WORKSHOP ” Embodiment Intimacy ” in Tallinn
N 3. april EVENING WORKSHOP “Embodiment Intimacy” in Tartu
https://www.facebook.com/events/1725420964436374/