Tantra õpituba – Tantric Embodiment – Eugene Hedlund ja Sandra Pijl

K 2. november 2017 kell 18.30-21.30 TALLINNAS Rotermanni 2
N 3. november 2017 kell 18.30 -21.30 TARTUS Kalevi 17

klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂

tõlge eesti keelde
IN ENGLISH BELOW

Tutvu lähemalt Sandra Pijl`ga ja loe tema intervjuud: goo.gl/gZIq0Z 

Registreeru siin


Tule Sandra ja Eugene erilise tantra õhtule, mis on pühendatud ühendusele! Me loome ühenduse oma südame, keha, üksteise, kõrgema teadvuse ja kõiksusega.

Kui me äratame oma keha loomuliku tundlikkuse, siis laiendame tohtult oma võimalusi kogeda ja tunda. Kui Sa tunned praegu või oled kunagi tundnud, et sinus pole nii palju elu kui tahaksid, siis see õpituba on Sulle.

Õhtu jooksul me kasutame liikumist ja ühenduste loomiseks harjutusi ning kaunist tantra tseremooniat, et äratada keha energeetiliselt ja tõsta tema tundlikkust. Me avastame, kuidas meie seksuaalenergia saab avada meie südame ja olla eluenergia allikaks kogu aeg, mis muudab meid puhtaks elu kanaliks. Tule ja koge iseendas peituvat maagiat ja kui rikkalik ning maitsev võib olla elus olemise kogemus!

Õhtune tantra õpituba on eraldiseisev sündmus, ent kus sul on siiski võimalik ka aimu saada, mis hakkab toimuma eelseisval nädalavahetusel Sandra ja Eugene tantrakursusel „Tark ja jumalik keha“.

Õhtusesse õpituppa on oodatud mehed ja naised, paarid ja üksi tulijad.

Pane selga mugavad riided, et saaksid vabalt liikuda.

KOHT JA AEG
K 2. november kell 18.30-21.30 TALLINNAS
TAO Keskuses Rotermanni kvartali Elevaatorihoones, Rotermanni 2. Sissepääs asub kvartalipoolsesel sisetänaval. Lähim parkla Norde Centrumi kõrval, Ahtri 3.

N 3. november kell 18.30 -21.30 TARTUS
Tartu Loomemajanduskeskuse saalis, Kalevi 17

Osalustasu 25 eurot, sõbraga kahepeale 40 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.

Palume kindlasti etteregistreeruda!
ÕPITUPPA REGISTREERU SIIN

Täiendav info: virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468


TEISED SÜNDMUSED:
L-P 5.-6. nov. TANTRAKURSUS “Tark ja jumalik keha” Tallinnas
K 9. nov. ÕHTUNE WORKSHOPTule lähedale” Tallinnas
N 10. nov. ÕHTUNE WORKSHOP  “Tule lähedale” Tartus
L-P 12.-13. nov. TANTRAKURSUS PAARIDELE “Tule lähedale” Tallinnas


 

ÕPETAJAD

sandra pijl väikeSANDRA PIJL spirituaalse nimega MA PREM PUJA
on Love Art Academy rajaja, kogenud tantrika ja sensuaalne naine oma ehedas olemuses, kelle eesmärgiks on elada nende tõdede järgi, mida ta oma kursustel jagab. Olles juba rohkem kui 18 aastat tegelenud erinevate tantrapraktikatega, õppinud paljude õpetajate käe all, uurinud mitmeid spirituaalseid koolkondi ning tegelenud naiste ja meeste nõustamisega, töötades holistilise psühhoterapeudina, on Puja jõudnud järeldusele, et kõik algab ikkagi Armastusest. Ta usub siiralt, et inimesed, kes avastavad endas Tõelise Armastaja, muudavad lisaks omaenese elule ka maailma enda ümber.

Puja kireks on minna sügavuti läbi teadliku, pühitsetud seksuaalsuse. Tema suurimaks inspiratsiooniks on see maagiline sära inimeste silmades, kui nad hakkavad avanema. Läbi oma oskuse samastuda ja võtta elus erinevaid rolle, läbi hingestatud seksuaalsuse, oskab Puja luua sooja ja armastava keskkonna, kus jagada teistelegi seda, mis talle endale nii oluline on. Puja elukohtadeks on peamiselt Holland ja Ibiza ja nendest paikadest rändab ta üle maailma, jagades läbi Love Art Academy kursuste seda, mis tema enda südant on kõige rohkem puudutanud.
www.loveartacademy.com
www.sandrapijl.com


Eugene Hedlund1EUGENE HEDLUND
Tribal Tantra kooli asutaja. Eugene on õpetanud transformatiivseid praktikaid üle maailma 2008 aastast. Ta asutas oma kooli neile huvilistele, kes soovivad lisada kiirust oma enesearenguprotsessidele. Eugene´i kirg on leida igale õpilasele just need viisid ja tööriistad, mis talle personaalselt kõige enam sobivad.

Vaata tema kursuste ja workshoppide kalendrit: https://sheddingskins.com/cal/ss/photo

Vaata videosid, kus saad lähemalt tutvuda Hõimu Tantra (Tribal Tantra) ja Eugene Hedlundiga: https://www.youtube.com/channel/UC10ilzVJh04mIx5dp5epgIg

“Ma pole siin, et pakkuda midagi uut, aga ma olen aitamas meenutada midagi vana, midagi tõelist, midagi mis on siin alati olnud… seda, et sa oled täiuslik. Sa oled piisav. Sa oled väärt armastama ja olema armastatud.”

 


IN ENGLISH

Tantric Embodiment

Come join Sandra and Eugene for this special evening of connection. Connecting to our hearts, bodies, each other, the energy all around and to our higher self.

When we awaken our body to our natural sensitivity, we expand our capacity to feel. If you have ever felt like you are not feeling or experiencing as much of life as you should be, this workshop is for you.

During the evening we will use movement, connection exercises and ceremony to awaken our energetic and sensitive body. We will discover how our sexual energy can power open our hearts and be a source of constant and empowered energy, as that one pure channel of life force. Come experience some of your innate magic and have a taste of how rich the experience of life could be.

This workshop is a stand alone offering, but also gives a clear preview of the weekend intensive Eugene & Sandra are offering.

TALLINN
Wednesday, November 2 at 18.30-21.30
TAO Center, Rotermanni street 2 Elevator building. Entres are indoor street. The nearest parking area are Norde Centrum, Ahtri street 3.

TARTU
Thursday, November 3 at 18.30-21.30
In the hall of Tartu Centre For Creative Industries (Tartu Loomemajanduskeskus), Kalevi 17

Participation fee: 25 € and with friend (2 people) 40 €

Please register here
Further information: virge.kuivjogi@gmail.com or +372 524 0468

Events will be led in English and translated to Estonian.


OTHER EVENTS:

5.-6. nov. TANTRIC COURSE “The Body Divine” in Tallinn
9. nov. EVENING WORKSHOP “Come close” in Tallinn
10. nov.
EVENING WORKSHOP “Come close” in Tartu
12.-13. nov. TANTRIC COURSE FOR COUPLES “Come close” in Tallinn


 

BIO:
sandra pijl väikeSandra Pijl – Ma Prem Puja
Founder & True Lover at Love Art Academy. As a Sensualista and Tantric teacher, she passionately guided many men and women to get into their fullness, heart & power of their masculine & feminine core. She showed them a way to an empowered and embodied life: spirited, fulfilling, intimate.
She teaches in workshops, retreats, festivals and private sessions.

She has been a Tantrika for over 18 years, worked as a holistic psychotherapist & counselor. She loves to deepen the Art of Loving and Conscious, Sacred and Energetic Sexuality.
With her rich experiences as a careful girl, wild woman and wise lady, she brings a Soulful & Soulsexy way to touch people with her high quality work and with her loving and sparkling personality.

How does essence lead a daily life? The answer she found: by being a True Lover and living a Tantric Life.
Sandra is the creator of Tantric Temple Parties.
Based on Ibiza and The Netherlands, she’s traveling and working all over the globe.
To see the lights get turned on in the eyes & bodies of men and women is what thrives her. Her gateway to divine aliveness, peace and love.
www.loveartacademy.com
www.sandrapijl.com


Eugene Hedlund1Eugene Hedlund
Founder of the School of Tribal Tantra, Eugene Hedlund has been teaching these transformational arts around the globe since 2008.

He founded The School of Tribal Tantra as a gateway to accelerate those who are ready to step into their mastery. Eugene’s core passion is to use these tools and gifts in an integrated way which best serves each student.

Full calendar of events and trainings:
https://sheddingskins.com/cal/ss/photo

More info videos about Tribal Tantra and Eugene Hedlund at:
https://www.youtube.com/channel/UC10ilzVJh04mIx5dp5epgIg

“I am not here to offer anything new, but to help us remember something old, something true, something that has always been…that you are complete. You are enough. You are worthy of loving and being loved.”