Tantra südamerännak – Bharganath ja Bhavani – Tantra Heart Jorney

N 20. oktooberil kell 18.30 Tartus Kalevi 17


klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂
tõlge eesti keelde
in English below

 

Meie arvates üks kaunemaid võimalusi liikuda enesearenguteel ja laiendada teadvuse seisundeid on teadlikkuks saamine seksuaalenergiast, eneseaktsepteerimine ja -tervendamine ning avatud südamega teadlikus lähedussuhtes olemine koos oma partneriga.

 

Iga Tantra südamerännak on alati unikaalne sisemine teekond, kus toimub sügava ja täieliku läheduse loomine iseendaga. See praktika aitab meid – kuulda ja aktsepteerida meie keha, lõdvestuda ja rahuneda meie meelel ning avastada päriselt, mida meie seksuaalenergia sisaldab – midagi, mis teeb elu magusamaks ja värvilisemaks , mis avab meie südame ja laiendab teadlikkust.

 

Bharganath ja Bhavani
Meie kodu on Lätis, aga juba aastaid rändame üle maailma ringi, olles avatud ja soovides kogeda erinevaid spirituaalseid praktikaid ja õpetusi. Me kutsume seda müstiliseks protsessiks nimega ELU. Sellel kaunil planeedil Maal oleme õppinud Veedasid, Shamanismi, Taod, Sufismi, kasutanud elemente joogast, Tai Chi`d, Osho teraapiad ja teisi meditatsiooni tehnikaid. Ent Kõige südamelähedasem on meile Tantra – see on ilusam teadus ELUST, see on südame ja armastuse tee.

 

See on tee, kus me ise kohtusime, mille kogemusi me kõige rohkem sisaldame ja ka soovime endas laiendada ning tee, mida kasutame, et avastada uus dimensioone olemisest. Me oleme valmis oma kogemust, teadmisi ja teed jagama! Namaste!

 

Bhavaganath ja Bhavani on olnud aastaid Läti kõige suurema spirituaalse festivali Gara Vasara organiseerijad ning nende hoole ja armastuse vili portaal www.garavasara.com koondab ja vahendab Lätis toimuvaid vaimseid sündmusi. Ilmselt on nad paar, keda iga enesearengupraktikatest huvituv või vähegi spirituaalne Läti elanik tunneb.

 

Õhtuseks õpitoaks riietu mugavalt ja võta teiseks õhtu pooleks kaasa mõned valgeid riitusesemed ning villased sokid.

Õhtusesse õpituppa on oodatud mehed ja naised, paarid ja üksi tulijad.

 

KOHT JA AEG
N  20. oktoober kell 18.30 -21.30
Tartu Loomemajanduskeskuse saalis, Kalevi 17
Osalustasu 25 eurot, sõbraga kahepeale 40 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.

 

Palume kindlasti etteregistreeruda!
ÕPITUPPA REGISTREERU SIIN

Täiendav info: virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468
****************************************************************************

 


IN ENGLISH

 

Tantra Heart Journey
One of the most beautiful paths of self-development and expanding of consciousness lies in the knowledge of one’s sexual energy, self-acceptance and healing oneself, opening the Heart in the conscious relationship with your partner. Our meetings are always a unique inner journey, deep and healing experience of total intimacy with yourself. These practices will help you: – to hear and accept your body; – to relax and calm your mind; – to discover the true purpose and capacity of the sexual energy; – to make your life more juicy; – to open your Heart and expand the consciousness.

 

About Bharganath and Bhavani:
For many years we travel around the world, open and experience different ways of spiritual teachings and practices. In this mystical process called Life, on this beautiful and inspiring planet Earth for exploring of our consciousness we get knowledge from Vedas, Shamanism, Dao, Sufism, use elements of Yoga, Tai Chi, Osho therapies and other meditation techniques. Though the most close to our heart is Tantra – the most beautiful science about Life, the path of Heart and Love. This is the path where we met, experience which we preserve, extend and we go on finding the new dimensions. This is a gift we ready to share. Namaste!

 

Please come in free style clothes + warm socks and also take with them some white clothes for the second part of the workshop.

Workshops will be led in English and translated to Estonian.

 

Thursday, October 20 at 18.30-21.30
In the hall of Tartu Centre For Creative Industries (Tartu Loomemajanduskeskus), Kalevi 17

 

Participation fee: 25 € and with friend (2 people) 40 €

Please register here