Kursus paaridele. Tule lähedale! – Sandra Pijl aka Puja

Sügavutiminev nädalalõpu rännak, mis viib rahuldustpakkuvama suhteni ja sügavama intiimsuseni.
12.-13. november 2017 City Yoga Studios Tallinnas
klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂

In English below
tõlge eesti keelde

Tutvu lähemalt Sandra Pijl`ga ja loe tema intervjuud: goo.gl/gZIq0Z 

Enamus paarisuhtes olevaid inimesi kohtuvad aegajalt raskustega. Nii püüame kitsaskohti lahendada, arutades ja püüdes vastuolusid mõista ning soovides ka ise olla mõistetud. Rääkimine tundub aitavat, ent siis ilmneb probleem jälle… vaatamata headele kavatustele. Selline kordumine võib muutuda üsna heidutavaks.

Kui soovid kogeda suhtes sügavat ühtsusetunnet, lõpetada võitlemine, saada üle eraldatusest ja teineteist ehedalt taaskord nautida, siis oleks hea mõte valida läheduse kogemiseks teised teed.

MIDA ME PÄRISELT TAHAME?
Olla vabad ja tõelised. Nautida ilusat seksuaalset ühendust. Tunda lõdvestunult ühises voolamises. Kogeda kõhus liblikaid lennutavat ligitõmmet ja nautida sügavat lähedust.

 

Sellel nädalavahetusel keskendume tundlikkuse laiendamisele ja leiame uusi ning taastame vanu teid, kuidas loomulikku mehe-naise vahelist külgetõmmet suhtes kirka ja elavana hoida.

 

NÄDALAVAHETUSEL SAATE UURIDA
* Kuidas olla vastuvõtlik ja avada süda
* Kuidas lubada endal olla ilma kaitsekihita
* Kuidas oleme valule reageerides tõmunud eemale või endasse
* Kuidas jäta maha “lood”, mis tekitavad müüri ja nautida sügavat üksolemist.
* Kuidas tunda teineteise suhtes jälle metsikut tõmmet, ilma trikkide ja liigsete sõnadeta.
* Kuidas on olla PÄRISELT mees või naine
* Kuidas kogeda endas rohkem elusust, mahlakust ja rõõmu.

Sellel nädalavahetusel viime läbi kauni rituaali, et austada ja tänada Sinu ja Su suh(e)te vanu käitumismustreid. Ja loome uusi armastavaid võimalusi, kuidas teineteist näha ja tunnetada ning teineteisele läheneda.

Kursusel ei räägi me niisama asjadest, vaid sellest, mis meie sisemuses elab. Kasutame erinevaid suhtlustehnikaid, mis hoiavad meid avatuna, tundlikuna ja teineteisega kontaktis. Õpime püsima oma tões. Keskendume kontakti leidmisele mitmel erineval moel, mis toetab Sind olema siiras ja tõeline selles hetkes.

Teeme tööd seksuaalse väega, kõige elementaarsema eluenergiaga, mis olemas on. Kui see energia on blokeeritud, siis kannatab ka suhe. Õpime, kuidas lubada seksuaalenergial vabalt voolata, et saaksid tunda end täiesti elusana. Uurime, kuidas vastu võtta elu lõbusam pool, samal ajal kogedes sügavat lähedust. Hoiatame, et see nädalavahetus võib muuta teie elu!

Kursusel kasutame üksteise mõistmise suurendamiseks
“INIMESE DISAINI” (Human Design) süsteemi abi.

“Inimese Disain“on võitnud Sandra südame ja on andnud sügavaid taipamisi suhtedünaamikast. Selle abil saab aimu mustritest, mis teeb meist selle, kes me oleme- ainulaadse inimese. “Inimese Disain” aitab mõista, miks ma selline olen ja tõstab seeläbi eneseteadlikkust, on toeks eneseakstepteerimisel. Süsteem “Inimese Disain” on süntees geenetikateadusest ja iidsetest vaimuvarast: Hiina Muutuste Raamat Ching`st , Hindu-Brahmani tšakrate süsteemist, astroloogiast , Zohar-Kabbalistlik elupuust.

“Inimese Disain” annab tööriistu mõistmiseks, kes me oleme individuaalselt, sotsiaalselt, seksuaalselt ja kuidas me teistega suhestume. Kui soovid, võime vaadata “Inimese Disaini” abil Sinu suhte dünaamikat.

PARTNER
Tulge koos pikaajalise partneri, armastatu või inimesega, kellega soovid lähedust jagada. See on kursus paaridele, kes soovivad oma suhet muuta rahuldustpakkuvamaks.

TANTRA JA SUHTLEMINE INTIIMTASANDIL
Me õpime erinevaid tantratehnikaid ja suhtlemisoskusi, mis loovad lähedust ja aitavad hoida kindlat sidet partneriga. Õpime asju mitte isiklikult võtma, samal ajal kontatki säilitades. Loome võimalused, kus saab tunda sügavat ühendust iseenda ja oma partneriga.

Kõike seda saab suurepäraselt kasutada kodus, et muuta oma igapäevaelu rahuldustpakkuvamaks.


 

ÕPETAJAST

sandra pijl väikeSANDRA PIJL spirituaalse nimega MA PREM PUJA
on Love Art Academy rajaja, kogenud tantrika ja sensuaalne naine oma ehedas olemuses, kelle eesmärgiks on elada nende tõdede järgi, mida ta oma kursustel jagab. Olles juba rohkem kui 18 aastat tegelenud erinevate tantrapraktikatega, õppinud paljude õpetajate käe all, uurinud mitmeid spirituaalseid koolkondi ning tegelenud naiste ja meeste nõustamisega, töötades holistilise psühhoterapeudina, on Puja jõudnud järeldusele, et kõik algab ikkagi Armastusest. Ta usub siiralt, et inimesed, kes avastavad endas Tõelise Armastaja, muudavad lisaks omaenese elule ka maailma enda ümber.

Puja kireks on minna sügavuti läbi teadliku, pühitsetud seksuaalsuse. Tema suurimaks inspiratsiooniks on see maagiline sära inimeste silmades, kui nad hakkavad avanema. Läbi oma oskuse samastuda ja võtta elus erinevaid rolle, läbi hingestatud seksuaalsuse, oskab Puja luua sooja ja armastava keskkonna, kus jagada teistelegi seda, mis talle endale nii oluline on. Puja elukohtadeks on peamiselt Holland ja Ibiza ja nendest paikadest rändab ta üle maailma, jagades läbi Love Art Academy kursuste seda, mis tema enda südant on kõige rohkem puudutanud.
www.loveartacademy.com
www.sandrapijl.com


KURSUSE AEG JA KOHT
12.-13.nov.  City Yoga Studio Niine 11, Tallinn
Laupäev 12.november 10.00- 21.00
Pühapäev 13. november 10.00-18.00

 

OSALUSPANUS JA REGISTREERUMINE
Hinnad paaridele
kuni 1. oktoober 2×180 eurot
kuni 6. november 2×200 eurot
hiljem 2×220 eurot

Osaluspanus sisaldab ettemaksu ( 2×45 eurot), mille palume tasuda ülekandega (vt registreerumisvormi).

REGISTREERU SIIN
ja tasu tagastamatu ettemaks 45 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849,
selgitusse märgi osalejate nimed ja Sandra nov.
Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

 

LISAINFO virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

******************************************************************************

ENGLISH

COME CLOSE
A direct way into deeper intimacy & relating
A deepening and delightful weekend for couples.

Most people in relationships come across difficulties every now and then. And often, they feel the need to talk things through, trying to understand the problem, wanting to be understood. Talking seems to help….until the problem re-occurs… despite the good intentions. After a while, this can be very disencouraging.

When your desire is to feel deeply connected, to go beyond struggle, to overcome the distance and to genuinely enjoy each other (again), you need to find other ways to intimacy.

WHAT WE REALLY WANT
To be real. To enjoy beautiful sexual connection. To feel relaxed and in flow together. To enjoy deep intimacy, and to feel the attraction (again).

THIS WEEKEND
This weekend we focus on returning to sensitivity and the dynamics of attraction.
✥ The vulnerable (and often hurt) heart that wants to open
✥ Our bodies, easily reacting with withdrawal or contraction
✥ Rediscover how it feels to be woman, man
✥ Rediscover how you can feel wildly attracted to each other again, without tricks or too many words
✥ Drop the ’stories’ that have become a barrier between you and enjoy deep, heartfelt connection. From man to woman

 

ADDITIONAL: A HINT OF HUMAN DESIGN
Human Design stole my heart and gives deep insights. It shows us the blueprint of how we are designed, being a unique individual. Human Design is a system that gives us self knowledge and ultimately self love. The Human Design System is a synthesis of Genetic science and ancient wisdom including I Ching, Astrology, Kabbalah, Hindu-Brahmin chakra model and other profound mystical wisdoms.

Human Design offers many insights on who we are individually, socially, sexually and how we relate to others. In this weekend we offer a short introduction on Human Design. If you want, we can look at the Human Design dynamics between you and your partner.

RITUAL
This weekend, we will do a beautiful ritual to honour and thank the old patterns between you and your partnership(s). We will invite new loving ways to see, feel and approach each other.

PARTNER
You can bring a long term partner, a lover or someone else (from the opposite sex) who you want to be close with.

TRANSFORMING
This weekend we will speak from what lives inside of us, rather than talking about things. We will work with various ways of communication that keeps us connected, open and sensitive. To stay with your truth. We will focus on connecting, with a number of ways that will stimulate you to be true in the moment. We will work with the power of sexuality, the most basic life energy available. When this energy is blocked, the relationship suffers. In this workshop we invite the sexual energy to flow freely and to make you feel fully alive. A transformational weekend!

TANTRA AND INTIMATE COMMUNICATION
You will learn various Tantric techniques and communication skills that are geared towards intimacy and solid connection with your partner. You will learn not to take things personally, while keeping the connection.
You will feel deeply connected to yourself and your partner.
You will feel more lively, juicy and delighted. Have more fun, intimacy and sexual flow of energy.
Everything is perfectly applicable at home, to make your daily live more delicious!

The course will be led in English and translated to Estonian.


OTHER EVENTS:

K 2. nov EVENING WORKSHOP “Tantric Embodiment” in Tallinn
N 3. nov EVENING WORKSHOP “Tantric Embodiment”  in Tartu
5.-6. nov. TANTRIC COURSE “The Body Divine” in Tallinn
9. nov. EVENING WORKSHOP “Come close” in Tallinn
10. nov.
EVENING WORKSHOP “Come close” in Tartu


 

BIO
Sandra Pijl – Ma Prem Puja
Founder & True Lover at Love Art Academy. As a Sensualista and Tantric teacher, she passionately guided many men and women to get into their fullness, heart & power of their masculine & feminine core. She showed them a way to an empowered and embodied life: spirited, fulfilling, intimate.
She teaches in workshops, retreats, festivals and private sessions.

She has been a Tantrika for over 18 years, worked as a holistic psychotherapist & counselor. She loves to deepen the Art of Loving and Conscious, Sacred and Energetic Sexuality.
With her rich experiences as a careful girl, wild woman and wise lady, she brings a Soulful & Soulsexy way to touch people with her high quality work and with her loving and sparkling personality.

How does essence lead a daily life? The answer she found: by being a True Lover and living a Tantric Life.
Sandra is the creator of Tantric Temple Parties.
Based on Ibiza and The Netherlands, she’s traveling and working all over the globe.
To see the lights get turned on in the eyes & bodies of men and women is what thrives her. Her gateway to divine aliveness, peace and love.

www.loveartacademy.com
www.sandrapijl.com

 

TIME AND VALUE
12th-13th November2016
City Yoga Studio, Niine 11, Tallinn
Saturday 10.00-21.00
Sunday 10.00-18.00

Price for couples
Until 1 october 2×180€
until 6 november 2×200€
Later on 2×220 €

Price includes prepayment (2×45 €) , which we ask you to pay transfer (see below), the remaining amount will be paid cash on site.
Registration: https://goo.gl/forms/ThiGOO6fIecKiInk2 and transfer prepayment 90 (2×45€, non-repayable) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, Please indicate “Sandra nov”
” and participant’s name on the payment.

Further information: virge.kuivjogi@gmail.com or +372 524 0468

Events will be led in English and translated to Estonian.