Hingamispraktikate õhtud MEES-ja NAISENERGIA TASAKAAL

Hingamispraktikate õhtud “Mees-ja naisenergia tasakaal”
13. Sept – 25. okt 2016 Tartu Budakojas
kokku 7 korda
juhendaja: Virge Kuivjõgi

Esimene kohtumine 13. september

Algab uus teekond läbi erinevate mees- ja naisenergia aspektide. Seitsmel hingamisõhtul teeme energeetilisi harjutusi, hingamispraktikaid ja vabastavat hingamist, et luua mees- ja naisenergia tasakaalu. Õhtute eesmärk on mõista oma mees- ja naisenergia aspekte ning õppida neid teadlikult kasutama igapäevaelus; vabastada energeetiliselt emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid; hoida energia liikumas nii endas kui oma elus; õppida, mis tekitab energeetilisi blokeeringuid ja mis aitab neil avaneda. Hingamispraktikad on efektiivne meetod energiataseme tõstmiseks.

Spirituaalsete teekondade väljakutseks on haigetsaanud osade eest hoolitsemine, taastamine ja jõudmine täielikku loomejõudu. Kuidas on pakkuda õrna mõistmist ja armastavat tuge iseendale ning lasta särada loomise süütusel, ilul ja mängulustil? Naiselikud omadused nagu intuitsioon, sensitiivsus ja seotuse tajumine saavad täielikult avalduda, kui nad on toetatud mehelike energiate poolt nagu loogika, intellektuaalsus, tegutsemine jne.

Õhtud võimaldavad nautida nii iseenda kui teiste isikupära ja individuaalsust, samas kogedes ühendatust ja üksolemist. Erinevad praktikad annad võimaluse tundma õppida ka mees- ja naiseenergia poolusi. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Üks otsib Ühtsust, teine loob Individuaalsust. Viimane on just niisama väärtuslik kui esimenegi. Tundes ennast mõlemas energias mõnusalt, oled võimeline looma inimestega sügavaid suhteid, samas jäädes iseendaks.

Hingamisõhtute tsükkel on üles ehitatud seitsmele baastšakrale. Erinevatel tasanditel avaldub mees- ja naisenergia eri nüanssidega. Õhtu kava on kokku seatud vastavalt tasandile ja erinevate harjutuste ning rütmiga. Parima tulemuse saavutamiseks soovitan läbida järjepanu 7 hingamisõhtut. Aga lahkesti võib liituda ka eraldi õhtutele.

Oodatud on nii esmahuvilised kui kogenud hingamispraktikud. Varustus on kohapeal olemas.

AEG ja KOHT:
Esimene kohtumine teisipäeval  13. septembril kell 18.15-21.15

Tartu Budakojas, Kastani 42 ( sissepääs kohvik Aparaat kõrval olevast uksest, kolmas korrus)

Auto on võimalik parkida hostel Hekori taha parklasse.

1 õhtu osalemistasu 15 eurot

REGISTREERU SIIN

Oled väga oodatud,
Virge

HINGAMSGRUPIST SAADAV KASU
toetab tervikliku isiksuse arengut
aitab avastada ja ellu viia sisemist potentsiaali
võimalus kogeda end ja teisi sügavamal tasandil kui tavateadvus
õppida tundma oma nais- ja meesenergiat koostöös kaaslastega
mänguline ja vaba õhkkond enda avastamiseks
järjepidevuse hoidmine enesearengus
loovad ideed igapäevaelu situatsioonide lahendamiseks
kasvatab loovust, inspiratsiooni ja intuitsiooni
vabastab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid
toob tasakaalu ja rahutunde
selgemad mõtted, tunded ja teod
teadlikumad valikud
rohkem energiat, elujõudu, tundlikkust

Foto-15Juhendaja Virge Kuivjõgi:
Õppisin hingamisterapeudiks Algallika hingamistöö koolitusel (3a.) ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis (2a.) Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Terapeuditööga alustasin aastal 2008.

Viimase kümne aasta jooksul olen õppinud erinevaid tervendusviise. Kõige rohkem on mind ennast toetanud, õpetanud ja lõputult inspireerinud vabastav hingamine ning teised hingamispraktikad. Iseäranis on mind paelunud tehnikad ja treeningud, mille eesmärgiks on olla teadlikus ühenduses sisemise väe ja tarkusega. Püüan ka oma töös innustada inimesi ennast usaldama ja leidma üles oma loomejõud, hingetarkus ja vägi, mis aitavad üle saada haigustest, keerulistest elusituatsioonidest või leida toetuspunkte, kuidas hingesoovid luua siia maailma.

Teen seda hingamisterapeudi töös kui ka korraldan ja vahendan sündmusi, mis mul endal on pannud silma särama ja mida on rõõm teistega jagada (5 rütmi tants, liikumisõpitoad, kontserid, TRE, tantra jne.). Põhiliselt tegutsen Tartus, aga aeg-ajalt teen hingamisgruppe Tallinnas. Individuaalseansse pakun Tartus ja Tallinnas.

Vabal ajal armastan sukelduda muusikamaailma või korjata tarkust üles raamatutest ja metsa vahelt. Ma tunnen tänulikkust kõigi oma põnevate õpetajate vastu, olgu need õppejõud, teekaaslased või sisemised väljakutsed!

www.loomenauding.ee