Colin P. Sissoni kursus TEADLIK SEKSUAALSUS

“Teadlik seksuaalsus” (“Sexual Magic” ingl. k.)
Colin P. Sisson`i (Uus- Meremaa) kursus 
26-28. august 2016 Tallinnas
tõlge eesti keelde

ENGLISH VERSION

(klõpsa pealkirjal ja vaata kogu infot)

Õpi, kuidas muuta lähisuheteid paremaks ja sügavamaks, suurenda julgust olla vahetu, aus ja intiimne nii iseenda kui oma armastatuga, kasutades kabala müstilise haru iidseid seksuaalalaseid teadmisi.

MAAGILINE SEKSUAALSUS

Maagial pole siin kontekstis midagi pistmist mustkunsti trikkidega või halvamaigulise musta maagiaga. Siin tähistab maagia sinus eneses peituvat (võlu)jõudu, mida saab teadlikult rakendada, et luua armastust, rõõmu ja vabadustunnet käesolevas hetkes. Seks võib olla sinu elus üheks võimsamaks ja elujõudu toitvamaks tegevuseks, kui seda teadlikult kasutada ja selle abil tõsta (seksuaal)energia vibratsiooni kogu kehas. Seda imelist oskust võib kirjeldada kui maagia valdamist.

TEADLIKU SEKSUAALSUSE PRAKTISEERIMINE

Seksuaalseenergia teadlik suunamine on spirituaalne praktika. See aitab kohalolevalt elada oma väes. Kui sisened ajatusse praegusesse hetke, kus mõistus, tunded ja keha hakkavad väljendama sinu tõelist olemust, siis seksuaalenergia kasutamine selles, laiendab teadlikkust ja võimaldab kogeda uusi armastuse tasandeid.

Järjekindlal praktiseerimisel hakkad kogema, kuidas ühiskonnas tuntud seaduspärasused ei pea enam sinu puhul paika, nagu näiteks vanuse tõusuga  kaasnev seksuaalse iha ja võimete kahanemine. Need praktikad aitavad ka kõrges eas elada täisväärtuslikku seksuaalelu.

Teadliku seksuaalsuse praktikaid saab teha nii koos partneriga kui ka üksi. Treeningu alguses on soovitav teha harjutusi üksinda.

AVASTA KURSUSEL
kuidas jääda kohale seksuaalenergias ja aktsepteerida tundeid
milline on teadlik seksuaalsus ja tunde kestev nauding
kuidas piiramatult luua armastust, rõõmu ja vabadust
kuidas avada armastuse sügavamaid tasandeid
mis moodi jõuda loomuliku eneseusalduseni
mil viisil lahti lasta häbelikkusest ja sooritusärevusest
kuidas üle saada süüst ja hirmust
mil moel vabaneda enneaegsest ejakulatsioonist
mis on kogu keha orgasm
kuidas teadlikult ühendust saada iseenda ilu ja sensuaalsusega
mil viisil suurendada elujõudu ja pikendada eluiga

Teadliku seksuaalsuse praktikad on välja kasvanud kabala müstilise haru iidsest vaimuvaramust, kus tõdeti, ja see on nii ka tänapäeval, et meie elu on saanud alguse armatsemisest. See on lihtne fakt, aga seda on raske meeles hoida, kui paljud arvamused käsitlevad seksuaalsust madala, häbiväärse, räpase või pahelisena. Seksuaalsus on justkui nähtus, mida varjutab saladuse ja (eel)arvamuste loor.

Seksuaalsus on elu kingitus, ent inimkond on selle ilu vähendanud hirmust tulenevatel ideedel ja leidnud, et seda on tarvis kontrollida ja reglementeerida. Seksuaalne ahistamine, seksisõltuvus, seksuaalsed hälbed, frigiidsus ja impotentsus on selle hirmu ning ignorantsuse peegeldused ühiskonnas.

KELLELE
Kursusele on oodatud mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid.

See kursus sobib ka inimestele, kes esmakordset soovivad osaleda taolise temaatikaga koolitusel.
Samuti on kursusel õpetatav kasulik inimestele, kelle töö on inimeste nõustamine, ravi või elukvaliteetitõstvad teraapiad.

Colini PortreeROHKEM COLINIST

Colin P. Sisson on sündinud ja kasvanud Uus-Meremaal. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik ja lektor, kes pea kolmkümmend aastat on läbi viinud koolitusi ja seminare, mis aitavad inimestel teadlikumaks saada oma unikaalsetest võimetest ning saavutada elus täit potensiaali.

Kabala kogukonnaga kohtus Colin 1979. a, omandades alguses teadmisi ja hilisematel aastatel oli õpetaja. Aastal 1987 lahus ta nende ridadest ja jätkas oma teed iseseisvalt. Ta on loonud mitmeid treeningprogramme: kohalolekut õpetavad programmid: „Sisemise ärkamise“ ja „Hingamise integratsiooni“, ärijuhtidele mõeldud „Inspireeriv juhtimine” ja seksuaalenergia teadlikut kasutamist õpetav „Teadlik seksuaalsus (“`Sexual Magic” ingl. k.) , viimane on üks tema lemmikuid.

Colini õpetused on lihtsad, praktilised, emotsionaalselt kaasakiskuvad ning väga võimsad eriti just muutuste tõttu, mida need kutsuvad esile inimeses ja teda ümbritsevas maailmas. Tema peamine suunitlus on leida vastused iseenda sees, mitte keegi ei saa meie eest seda teha, seega on oluline leida õpetaja just enda seest. Colini koolitustel on tema sõbra rollis, kes aitab sind sellel teekonnal.

Käesoleval aastal annab Colin koolitusi ka mujal maailmas – USAs, Jaapanis, Poolas  jne.

TEDA ON ISELOOMUSTATUD

Colin P. Sissonil on äärmiselt põnev elukogemus, talle on omane kahe jalaga maa peal olemine ja võime inimesi inspireerida. Ta on õpetaja, kes ei vastanda, vaid seob vaimseid ja materiaalset edu loovaid õpetusi.

Colin teab, millest räägib: ta on üles ehitanud eduka ettevõtte, õppinud psühholoogiat, personalihaldust, äriõigust ja majandust. Ta on loonud mitmeid juhtimis- ja enesearenguprogramme, mis on kõnetanud sadu tuhandeid inimesi kogu maailmas. Ta ei pea akadeemilist haridust ainuvõimalikuks, vaid eelistab sisemist õppimist, mis toetub isiklikele kogemustele.

Colin on üle maailma armastatud ja oodatud õpetaja, kes on kirjutanud 8 raamatut, mis inspireerivad inimesi taasarmuma elusse. Tema treeningmeetod julgustab kõiki osalema, olemata seejuures pealetükkiv või vastanduv.

Colinil on olnud võimalus näha parimaid juhtimisoskusi peaaegu võimatutes oludes: aastatel 1967-1968 oli ta Vietnamis jalaväesõdur. Vietnami-sõjakogemus ajendas teda süvitsi uurima inimeste hirmu ja armastuse reaktsioone.

Colini koolitus on kõike muud kui tuim teadmiste pähetuupimine: see on lõbus, erutav, inspireeriv ja mõtlemapanev, toidab nii hinge kui vaimu, ja mis kõige tähtsam: see on reaalselt töötav psühholoogia.

Eesti keeles on ilmunud tema teos: “Sisemine ärkamine”

Raadiosaade “Traditsiooni tarkus”  Colin Sissoniga
Colini eesti keelsete subtiitritega video  “Vastuvõtmise kunst” 
Colini video Loving Relationship and Sexual Magic

KURSUSE KOHT JA AEG
Taiji klubis Tallinn, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus
26.-28. august 2016
reedel 18.30-21.30
laupäeval ja pühapäeval 10.00-18.00

OSALUSPANUS JA REGISTREERUMINE
varajasele linnukesele kuni 16. juuni 180 eurot
kuni 16.juuli 200 eurot
kuni 16. august 220 eurot
hiljem 240 eurot
Paaridele soodustus 10 % kogusummast.

Osaluspanus sisaldab ettemaksu (45 eurot, paarile 90 eurot), mille palume tasuda ülekandega (vt registreerumisvormi).

REGISTREERU  SIIN
ja tasu tagastamatu ettemaks 45 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849,
selgitusse märgi osaleja nimi ja Colin august.
Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

LISAINFO virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

COLIN P. SISSONI TEISED KURSUSED ja ÕPITOAD augustis 2016

Kui soovid järgnevatel kursustel osaleda eraisikuna, siis kasutades märksõna „Virge“ saad suisa 100 eurot soodsamalt. Kasuta suurepärast võimalust!

Workshopid ARMASTUSSUHTED JA TEADLIK SEKSUAALSUS
15. august 2016 Tartus
23. august 2016 Tallinnas

VAATA ROHKEM

Kursus INSPIREERIV JUHTIMINE
17-18. august 2016 Valgemetsa puhkemajas

VAATA ROHKEM

Kursus TEADLIK SUHTLEMINE JA AVALIK ESINEMINE
24-25. august 2016 Tallinnas

VAATA ROHKEM