Juhendatud meditatsioon Erki Kaikkoneniga

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Seekord on teemaks ühendumine sisemise lapsega

Mida teeme?
Juhendatud meditatsioon on ühine teekond, kus õpime lõdvestuma endasse. Enne meditatsiooni saad ülevaate aspektidest, millele on hea tähelepanu pöörata meditatsiooni ajal, et toetada oma teekonda sisemisse rahusse ja selgusesse.

Kes teeb?
Meditatsiooni veab eest ja ruumi loob Erki Kaikkonen, kes on meditatsioonipraktikatega tegelenud 15. eluaastast, nüüdseks kokku 23 aasta.

Kus ja millal?
R 18. detsembril kell 18.30-20.30
Tartu Loomemajanduskeskuse saalis, Kalevi 17

Osalustasu on 15 eurot

Kui võtad kaasa sõbra või pereliikme,
siis mõlema osalustasu on kokku 25 eurot 🙂

Tundengile ja pensonärile,
ole sa üksi või kaksi on sissepääs 10 eurot.

PALUN registreeru KINDLASTI online: http://goo.gl/forms/X1lqEmPlBT
või virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468
Või tigam88@gmail.com või 5126342

Kuidas teeme?
Meditatsioon on teadlikkuse toomine väliselt sissepoole ja mõttemaailmast keha vahetusse kogemisse. Siin põimuvad Vipassana meditatsioonile omane keha jälgimise oskus ning aleksandertehnika kehakuulamise praktika. Neid järgides tekib võimalus kehal ja meelel lõdvestuda ning võtta omaks vaatleja seisund.

Meditatsioon lõppeb vabatahtliku jagamisringiga, kus võimalus soovi korral jagada seda, mida kogesid ning seda, mis sind ennast meditatsioonikogemuses enim toetas ning sedagi, mis oli väljakutseks. Seda kõike selleks, et üksteise kogemusest õppida.

Mida meditatsioon sulle annab?
Ühismeditatsiooni esimene vili on kogetav muutunud teadvusseisund, mis üheskoos läbi elatuna on tervendavalt rahustav ja inspireeriv kogemus.

Ühiselt mediteerima on oodatud ka kõik need, kes pole varemalt mediteerinud kuid sooviksid sedagi väravat oma inimkogemusest avada.

Miks meditatsioon on sulle hea?
“Regulaarselt mediteerides muutub meel selgeks ja motiivid puhtaks. Alateadlik meel vabastab varjatud teadmise, mis võimaldab paremini aru saada ise endast ja meie suhtest maailmaga. Piiratud isiksus lahustub pikkamisi avardunud teadvusse. Lõpuks vabanevad kõrgema teadvuse ehk intuitiivsed jõud, mis toovad ellu tarkuse ja rahu.” -Swami Visnudevananda-

See on võimalus avastada enesetunnetust ühel uuel viisil ja minna sügavamale harjumuspärasest. See on nagu jäneseurg, võib juhtuda, et leiad rahu, võib juhtuda, et leiad aga enesest universumi. Öeldakse, et rahu maailmas algab rahust meis endis.

Ühismeditatsioon on alati midagi erinevat võrreldes üksi mediteerimisega, selleks lisaväärtuseks on ühine kandev sünergia ehk toetav vastastikmõju ja südamlik atmosfäär.

Kogemus.
Tänud Erki, eilne juhendatud meditatsioon oli imeline kogemus. Järelvõnked olid võimsad ja kõik kulges omale kohale:) Osalejatele ka sügav tänulikkus oma energiate jagamise eest. Päikest, rõõmu ja armastust!
Tiia