Teadliku unenägemise õpituba

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

asukoht muutus, uus koht on ZAAL, Tartu Raekoja plats 10, III korrus (välusukse leiad lokaali “Suudlevate tudengite” kõrvalt

Unenägudele tähelepanu pööramise ning nendega tegelemise kaudu avame uue osa oma eludes, mille kaudu õpime end paremini tundma ning leiame otsetee endas peituva tarkuse ja loovuse juurde, millest on abi ka päevaste tegemiste juures. Unenäod saavad toetada tervist, hirmudest vabanemist, aidata leida vastuseid ja olla inspiratsiooniallikaks ka teistes küsimustes.

Töötoas arutame kuidas ja milleks kasutada unenägemisekunsti, kuidas ärgata üles unenäomaailmas ja taibata, et te magate (teadlikud ja kirkad unenäod ehk lucid dreaming) ning kuidas kasutada ärkveloleku ja magamise vahel olevat seisundit alateadvusega kontakti astumiseks.

Töötoas teeme ka trummiga meditatsiooni, mille kaudu on võimalik igaühel ärkveloleku ja magamise vahel olevat seisundit tundma õppida.

Juhendaja on Maarja Korstnik

P 27. detsember 14.00-17.00
Kalevi 11-1, Tartu

Osalustasu on18 eurot.
Kui võtad kaasa pereliikme või sõbra,
siis mõlema osalustasu on kokku 30 eurot 🙂
Tudengile või pensionärile, ole Sa üksi või kaksi on 12 eurot.

Palun registreeru online: http://goo.gl/forms/ZBFaScFyrr
või virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

Maarja Kostnik
on teadliku unenägemise töötubade korraldaja Euphoria Dream Teams ja Lucid Dreaming Gym raames. Ta on tegelnud nii Tiibeti unejooga, šamanistlike teadlike unenägemise praktikate kui ka läänelikumate Lucid Dreaming’u tehnikatega. Unenäolised seisundid koos heli ja meditatsiooniga on ta kasutusele võtnud ka loovuse äratamiseks ning annab seda edasi loovuse teemalistes töötubades.Maarja on õppinud Tallinna Ülikoolis kujutavaid kunste ja helidisaini ning omandanud magistrikraadi IT valdkonnas, kus ta tegutseb ka ettevõtjana. Noorpõlvest saadik on teda huvitanud muusika, film ja erinevad maailmapildid, mis on pannud teda hiljem elus maailma mitmeis paigus ringi rändama. Loovuse ja avastamise juures peab ta aga ka oluliseks enese keskme hoidmist, mille tarvis peab headeks töövahenditeks meditatsiooni ning üleüldist teadlikuse arendamist.

Vaata Dream Teams Euphoria kodulehte www.dreamteams.ee

(allikas: Hallo Kosmos)

Kuula raadiosaadet „Hallo Kosmos“, kus ka Maarja räägib teadlikust unenägemisest: http://goo.gl/Ds2kDn