MASSAAŽIVÕTTED SELJAVAEVUSTEST VABANEMISEKS

Töötuba: MASSAAŽIVÕTTED SELJAVAEVUSTEST VABANEMISEKS
K 30. dets 2015 kell 18.00-21.00 (3 tundi)
Tartu Loomemajanduskeskuse saal, Kalevi 17

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Koolitaja OSHO terapeut Toomas Kadarpik

Probleemid seljas ja kaelas tulenevad enamasti pikaajalistest psühhosomaatilistest pingetest. Sidelihased võivad olla konstantselt pingul ja seda ka puhkehetkel. Sellised pinged on tekkinud emotsioonide allasurumisega ja erinevate üleelamiste käigus. Selg võib valutada ka siis, kui inimene teeb palju füüsilist tööd või vastupidi – praktiliselt ei liigu, ka sel puhul on tulemuseks selja-ja/ või kaelavaevused.

Õpime üheaegselt töötama nii füüsiliselt kui vaimselt:
teeme lõdvestavaid harjutusi
venitame lihaseid
õpime, kuidas kaaslast seljahäda korral masseerida
kuidas südameenergiaga protsessi toetada

Pane selga mugavad riided ja pea silmas, et oleks lihtne võtta kael, selg ja jalad paljaks (masseerime neid vähese õliga). Võta kaasa ka mõnus saunalina madratsile laotamiseks.

Tööd/praktikat teeme paarides, sestap on iseäranis kasulik, kui saad tulla elukaaslase või sõbraga, kes edaspidi saab sind vajadusel masseerida. Aga ära muretse, kui pole kedagi ühes võtta, tule ikka.

Osalustasu on 25 eurot ja paarile 45 eurot.
Kohtade arv on piiratud, seega REGISTREERI END VARAKULT!

Registreeru kindlasti ONLINE: http://goo.gl/forms/BOkZs4Nr7b

Rohkem infot:
virge.kuivjogi@gmail.com, 5240468 või
kadarpik@gmail.com, 5551 4009

Toomas Kadrapik endast:
Massaaži ja tervendamisega hakkasin tasapisi pihta Veet Mano üritusi korraldades ja teda assisteerides. Algupäraselt on need jaapani traditsioonilised massaažid, mida Veet Mano on edasi arendanud. Lisaks sellele on mul erinevaid tunnetuslikke teraapiaid õppides ja kogedes, tekkinud võime tajuda teiste inimeste psühhosomaatilisi pingekoldeid ja oskus neid massaažiga vabastada.

Massaažidest meeldivad mulle väga – ala- ja ülaselja ning kaelavalu lahendavad massaažid, mida on lihtne inimestele õpetada ja teha. Need oskused annavad võimaluse oluliselt igapäevast elukvaliteeti tõsta.

Inspireerituna Veet Manost olen käinud OSHO keskusesse Punes (India), kus õppisin OSHO teraapiaid ning meditatsiooni. Praegu õpin väga põnevat psüühilist massaaži, mille töötas 40 aasta kogemuse baasil välja Itaalias resideeruv endine OSHO õpilane Sarapryia. See meetod põhineb energeetilise tasakaalu taastamisel ja on lähemal pigem spirituaalsele arenguteraapiale, seal õpin massaazhile juurde vaimsetes mõõtmetes töötamist.

Praegu teen individuaalsessioone ja juhin iganädalaselt meditatsioonigruppe. Lisaks kuuluvad minu tööellu ka infotehnoloogia, füüsika, fotograafia ja graafiline disain.