Hingamispraktikate süvagrupp Tartus

22. märtsis 2016 alustab Tartus hingamispraktikate süvagrupp. Kahel eelneval teisipäeval  (08. ja 15. märtsil) on võimalik tulla tutvuma, kuidas grupitöö käib ja kas see sobib Sulle.

Kliki pealkirjal ja vaata kogu kursuse teksti

Oodatud nii kogenud hingajad kui esmahuvilised.
Kavas on praktiline töö, energeetiline harjutus ja hingamisessioon. Soovijatest moodustatakse kinnine süvagrupp ja kursus kestab kuni 8.juunini. Areng eeldab turvalist, sügavat ja avatud õhkkonda, mille edenemiseks on vajalik ühtne grupp ning järjepidevus.

Tutvumisõhtu  osalustasu 8 eurot.
Registreerumine tutvustusõhtule:

http://goo.gl/forms/8dOS2GI3tY

HINGAMISPRAKTIKATE SÜVAGRUPP
“Mees- ja naisenergia tasakaal” 2016 sügisel

Süvagrupi sügishooaja kursus koosneb 10 õhtust, mis toimub:
22. märtsist kuni 7. juunini teisipäeva õhtuti kell 18.15-21.15

Tartu kesklinnas (registeerunutele teatan asukoha).

Süvagrupi eesmärk on läbi kümne erineva nais- ja meesenergia aspekti tasakaalustamise vaadelda oma elu ja õppida, kuidas hoida energia liikumises nii iseendas kui oma igapäevaelus. Igal hingamisõhtul vaadeldakse süvitsi üht mees- või naisenergia aspekti. Kuidas see väljendub meie elus? Millised on mulle isikupärased väljundusviisid? Mida on vaja teha, et see toimiks? Tavaliselt läheb inimestel veidi aega, et jõuda elu sõlmpunktide tuumani ja sealt uute lahendusteni ning nende elluviimiseni. Igapäevane tähelepanu hoidmine on oluline. Regulaarne tegevus annab parima tulemuse.

Igal kogunemisel on lisaks enesevaatlusele kavas vastavat omadust väljendavad  energeetilised harjutused ning hingamispraktikad Kohtumiste vahepeal saavad osavõtjaid teha nende igapäevaelu edendavaid harjutusi, tuge lisavad koolitusmaterjalid ja veebikeskkond.

Sisemine selgus ja tasakaal.
Spirituaalsete teekondade väljakutseks on haigetsaanud osade eest hoolitsemine, taastamine ja jõudmine täielikku loomejõudu. Kuidas on pakkuda õrna mõistmist ja armastavat tuge iseendale ning lasta särada loomise süütusel, ilul ja mängulustil? Naiselikud omadused nagu intuitsioon, sensitiivsus ja seotuse tajumine saavad  täielikult avalduda kui nad on toetatud mehelike energiate poolt nagu loogika, intellektuaalsus, tegutsemine jne.  Grupp võimaldab nautida nii iseenda kui teiste isikupära ja individuaalsust, samas kogedes ühendatust ja üksolemist. Erinevad praktikad annad võimaluse tundma õppida ka mees- ja naiseenergia poolusi. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Tundes ennast mõlemas energias mõnusalt, oled võimeline looma inimestega sügavaid suhteid, samas jäädes iseendaks.

Olulised toetuspunktid ja põhimõtted süvagrupi kursusel:
Vastutus enda eest.  Ennast vaadeldes võib leida kohti, kus on alateadlik ootus, et keegi midagi minu eest ära teeks või midagi juhtuks, et olukord laheneks.  Samuti püüe elada oma elu läbi teiste, proovides neid aidata või muuta. Julgus võtta vastutus oma vajaduste, soovide ja heaolu eest on eeskujulik samm rahuldustpakkuva elu poole.
Foto-25Järjepidevus. Kui olukord on nii ebamugav, et enam mööda vaadata ei saa või entusiasm eelmistest kordaminekutest veel kannab, siis lahenduste otsimine enda sees on lihtsam ja motiveeritum. Paraku sügavate ja keeruliste teemade lahtiharutamine võib võtta aega ja nõuda kannatlikkust. Alateadlike kaitsestrateegiate töökindluse murdmine ja uute rakendamine on aja küsimus. Lihtsad seisukorrad muutuvad kergesti, keerulisemad võivad tähendada pikka ja kannatlikku tööd.
Toetatus. Igaüks liigub oma teel ise, aga väärt teekaaslased saavad olla suureks abiks. Tihti on kasvamises kohti, kus toetuse olemasolu tähtis. Üksi võib tähelepanu ja entusiasm raugeda ning tekkida käegalöömistunne. Rühmas saad väärtuslikke peegeldusi oma edusammudele ning lisame tavapärasele enesevaatlusele energeetilise toe, mis aitab tõhusamalt edasiliikuda.

Foto-0311SÜVAGRUPIST SAADAV KASU
Annab oskuse märgata ja muuta oma käitumismustreid
Aitab avastada ja ellu viia oma sisemist potentsiaali
Järjepidevuse hoidmine enesearengus
Toetav õppe- ja kasvukeskkond
Kasvatab loovust, inspiratsiooni ja intuitsiooni
Selgemad mõtted, tunded ja teod
Teadlikumad valikud
Suurem kooskõla oma tegelike vajadustega
Rohkem elujõudu ja tundlikkust

Varustus on kohapeal olemas.

Foto-38Süvagruppi toimumisaeg:
Toimub 10 korda  22.märtsist kuni 7.juunini  teisipäeviti kell 18.15-21.15
Kuupäevadel: 22.03/ 29.03/ 05.04/ 12.04/ 28.04/ 03.05/ 10.05./ 17.05/ 31.05/ 07.06

Osalemistasu kursusel:
Korraga tasudes 150 eurot või 4 osamakset: 4 x 45 eurot.
tudengitele (kuni 26  aastat) ja pensionäridele:
Korraga tasudes 130 eurot või 4 osamakset: 4 x 40 eurot.

Registeerumine süvagrupi kursusele: http://goo.gl/forms/8dOS2GI3tY

Foto-17Juhendaja:
Olen Virge Kuivjõgi ja hingamisterapeudi tööga alustasin aastal 2008. Selle kõrval korraldan ka üritusi teistele terapeutidele ja õpetajatele. Olen valinud neid, mis mul endal on pannud silma särama ja mida on rõõm jagada (5 rütmi tants, liikumisõpitoad, kontserdid, TRE, tantra jne.). Põhiliselt tegutsen Tartus, aga aeg-ajalt teen hingamisgruppe ka Ida-Virumaal, Tallinnas ja Pärnus. Individuaalseansse pakun Tartus ja Tallinnas. Tel 524 0468; e-mail: virge.kuivjogi@gmail.com; www.loomenauding.ee

Kontakt: virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468