Hingamispraktikad “Mees- ja naisenergia” 2

Hingamisõhtul läheneme mees- ja naisenergiate tasakaalustamisele iseendas läbi kahe alumise tšakra. Esimene energiakeskus ühendab meid füüsilise keha ja maaga ning teine keskus emotsioonidega. Tasakaalus esimene energiakeskus loob eneseteadlikuse, mis ei võitle ega ründa, vaid võimaldab rahulikku kohalolekut jäädes endaga kontakti ja keskendunuks suhtluses ümbritsevaga. Eneseteadlikus aitab hoida naiseenergiat, mis on suunatud ühinemisele ja on loomupäraselt hooliv. Meesenergia loob piirid ja aitab leida tasakaalu andmise ja saamise vahel.

Naisenergia on inspiratsioon iga loomingu taga; meesaspekt vastutab selle avaldumise eest mateerias ja tegevuses. Mõlemad energiad töötavad igas inimeses, olgu ta mees või naine.
Spirituaalsete teekondade väljakutseks on haigetsaanud osade eest hoolitsemine, taastamine ja jõudmine täielikku loomejõudu. Tasakaalus mees-ja naiseenergia loovad aluse eneseusaldamisele: „Ma tunnen, et ma suudan seda teha!“ See tähendab olla ühenduses inspiratsiooniga, oma loovate võimete ja sellele vastavalt käituda. Mees- ja naisenergia kuuluvad kokku, nad on Ühe kaks aspekti. Üks otsib Ühtsust, teine loob Individuaalsust. Viimane on just niisama väärtuslik kui esimenegi.

Hingamisõhtul läbime praktika, millega loome mees- ja naisenergia tasakaalu iseendas. Peale praktikat järgneb vabastava hingamise sessioon, õhtu lõpetab jagamisring. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia.

Osalema on oodatud nii kogenud hingajad, kui esmahuvilised.
Varustus on kohapeal olemas.

Toimumiskoht ja aeg:

Teisipäev 3. november kell 18.15-21.15
Tartus, Kalevi 11-1
(sisenemiseks vajuta välisukse kõrval olevat nuppu nr. 1)
Osalemistasu 15 eurot

Registreeru online:http://goo.gl/forms/JxN0yINxWC

info: virge.kuivjogi@gmail.com või telefonil 524 0468

Sind oodates,
Virge

Vabastav hingamine on praktiline vahend oma energiataseme tõstmiseks. Sobib igale vanusele. Seda on soovitatav teha regulaarselt, et hoida stressitase madalal, meel rõõmsa ja hing kergena. Ent ka ühekordsel praktiseerimisel toob see lõõgastust ja pakub füüsilist ning hingelist rahulolu.