4 Hingamisõhtu mees- ja naisenergia

Kliki pealkirjal ja vaata tervet sündmust.

Hingamisõhtul teeme energeetilisi harjutusi, hingamispraktikaid ja vabastavat hingamist, et tasakaalustada mees- ja naisenergiat. Lähenedes energiatele kehas läbi erinevate piirkondade on võimalik kogeda erinevaid energeetilisi tasandeid. Tulevasel hingamisõhtul  keskenduvad harjutused ja hingamispraktikad südame piirkonnale.

Südames loome  ühendused teiste inimestega. Kui oleme kogenud valu või ebamugavusi sulgub süda ja ühendused katkevad. Ühtpidi võib isegi öelda, et valu seab piirid Sinu ja teiste vahele, Sinu ja maailma vahele.  Nii palju kui on valusaid kokkutõmbumisi, seda vähem on ehedaid ja avatuid suhtluskogemusi. Seega on oluline olla tähelepanelik ja hell oma valureaktsioonide suhtes.  Hingamisõhtu eesmärk on pakkuda õrna mõistmist ja armastavat tuge nendele ego osadele, mis on haiget saanud, et taastada oma olemuse usaldus, valmisolek läheduseks ja avatus.

Osalema on oodatud nii kogenud hingajad, kui esmahuvilised. Kooshingamine loob toetava ja väestava ühisenergia. Lõpetuseks jagame ühises ringis õhtu jooksul kogetut ja õpime, kuidas seda mõista ja rakendada igapäevaelus.Varustus on kohapeal olemas.

Toimumiskoht ja aeg:
18.15- 21.15 Tartus, Kalevi 11-1

Teisipäeval 17. novembril  2015
Osalemistasu 15 eurot

Palun registreeru: http://goo.gl/forms/4aH45I9ESt
virge.kuivjogi@gmail.com või telefonil 524 0468

Sind oodates,
Virge