Selle teema artiklid: Hingamisgrupid

HINGAMISPRAKTIKATE SÜVAGRUPP KEVAD 2019

10 KORDA

esmaspäeval 1. aprill kuni 10. juuni (va 6.mai) kell 18.15-21.15
Tartu Budakoja saalis, Kastani 42
 

Iga kord on kavas vastavalt teemale lühike loeng, enesevaatlus, harjutused ja hingamissesioon. Kohtumiste vahepeal võib teha igapäevaelu edendavaid harjutusi, tuge lisavad koolitusmaterjalid ja veebikeskkond.

Regulaarne tegevus  nagu spordiski, annab parima tulemuse.

 

PROGRAMM

 

Vabastava hingamise erinevad tehnikad ja teised hingamispraktikad. Kuidas hingamise rütm, sügavus ja pikkus mõjutab seansi käiku ning tulemusi. Kuidas valida hingamispraktikaid vastavalt oma seisundile ja eesmärgile.

Kogemusreis: Imeline ja spirituaalne Lõuna-India

Tule ja koge India sügavat müstilist olemust!

9. veebruar kuni 22. veebruar 2019 alguse ja lõpuga Chennais Indias.

Reisi esimesed päevad võtame kohanemiseks Indiaga ja mõnulemiseks sooja ookeani kaldal, kus kuuma päike talletame oma tervisepatareidesse. Indias on aastatuhandete pikkune spirituaalne kultuur. Reisil põimime traditsioonilise India vaimsuse kaasaegsete praktikatega. Jalutame ringi kaunites Kanchipurami ja Mamallapurami templites ning tunnetame tradistiooni tarkust sealsete võlvide vahel. Vahelduseks teeme vaimseid praktikaid nii ookeani kaldal kui mäe nõlval.

Süvagrupi tagasiside

“Mind üllatas kõige rohkem, et lausa füüsiliselt on võimalik tunda teiste energiat! Põnevad olid ka energia tõstmise-liigutamise harjutused.”
Ingrid

“Minu loovus läks rohkem tööle ja seetõttu sain mõned asjad tehtud.”
Jane

“Mulle avaldasid muljet teiste kogemused ja üllatas tase kuhu välja jõudsime. Huvitav oli ka aja kiire möödumine hingates (ehk ajatus)”
Kaia

“Sügisene grupp oli justkui minu jaoks kokku pandud! Põnev oli, kuidas tulid just need praktikad, mida ma tolles hetkes kõige rohkem vajasin.

Hingamispraktikate süvagrupp Tartus

22. märtsis 2016 alustab Tartus hingamispraktikate süvagrupp. Kahel eelneval teisipäeval  (08. ja 15. märtsil) on võimalik tulla tutvuma, kuidas grupitöö käib ja kas see sobib Sulle.

Kliki pealkirjal ja vaata kogu kursuse teksti

Oodatud nii kogenud hingajad kui esmahuvilised.
Kavas on praktiline töö, energeetiline harjutus ja hingamisessioon. Soovijatest moodustatakse kinnine süvagrupp ja kursus kestab kuni 8.juunini. Areng eeldab turvalist, sügavat ja avatud õhkkonda, mille edenemiseks on vajalik ühtne grupp ning järjepidevus.

Õdus jõuluhõnguline hingamisõhtu

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Mõnus on kogeda jõulurahu ja pühadeaega sügavuti, kohe iga oma raku ja hingetõmbega. Sellel armsal hingamisõhtul vaatame, mis aitab leida rahu iseenda seest. Mis on need olemisevormid ja seisundid, mille kirjeldamiseks sõnu püha, pühalik ja õnnistav.

Hingamine on otseselt seotud vaimu ja elujõuga. Tähelepanu pööramine hingamisele on vististi maailma kõige levinum mõtlusharjutus ja keskne element joogas. Õhtu algab sissejuhatava tutvustusega hingamispraktikate mõjust ja võimalustest. Peale seda teeme soendusharjutuse, mis aitab meelel rahuneda, tõsta energiataset ja keskenduda iseendale olevikuhetkes.

Pööripäeva hingamisõhtu

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Pööripäev on justkui värav, kus võib seisatada ja teadvustada toimuvat. Kujutlege, et olete mäe tipus. Kogu minevik on jäänud seljataha, kuhugi alla. Peatuge ja meenutage minevikku-õppimisi ja rõõme, võite ja kaotuse kurbust- see kõik on toonud teid siia. Viskame sellele pilgu peale olnule, õnnistame seda ja laseme minna! Vabanedes minevikust, saate tagasi oma energia. See protsess võib olla nagu palsam hingele ja aidata tagasi pöörduda koju- iseenda ja oma väe juurde.

Hingamispraktikate õpituba “Mees- ja naisenergia tasakaal”

Kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Inimestena suhtleme erinevatel tasanditel, mõne vastu on meil soojad tunded, teisega on hea intellektuaalne klapp, kolmanda puhul võime kogeda, et oleks tegemist justkui hingesugulasega. Hingamispraktikate abil saab tahtlikult esilekutsuda muutunud teadvuse seisundi, mis võimaldab kogeda ennast ja maailma sügavamalt kui argipäevane tavateadvus. Hingamispraktikas õpime energeetiliselt tundma iseenda nelja erinevat tasandit. See annab võimaluse mõista ja kogeda oma sügavaid ressursse ning seeläbi neid igapäevaelus teadlikult kasutada.

Hingmispraktikate õhtu “Lõpp hea- kõik hea”

Aasta viimane hingamisõhtu on täis harjutusi, üllatusi ja vabastavaid hingetõmbeid.

Kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust.

Elu ja meie ise selle voolus oleme pidevas muutumises. Sestap on hea olla selguses, mis on meis ja meie maailmas on oma aja ära elanud või tahab avalduda teises vormis. Kuidas aktsepteerida iseennast, teisi inimesi ja tervet maailma just sellisena, nagu need on? Kuidas leida üles endast hingesoovid, mis loova kooskõla ja toovad rahu? Otsime ja leiame vastuseid, jagame kinke ja kallistusi, värvime mõtteid ja unistusi ♥

Hingamine on otseselt seotud vaimu ja elujõuga.

7 hingamisõhtu mees- ja naisenergia

Kalevi 11-1, Tartu
Teisipäeval 8. detsembril kell 18.15-21.15

Inimestena suhtleme erinevatel tasanditel, mõne vastu on meil soojad tunded, teisega on hea intellektuaalne klapp, kolmanda puhul võime kogeda, et oleks tegemist justkui hingesugulasega. Hingamispraktikate abil saab tahtlikult esilekutsuda muutunud teadvuse seisundi, mis võimaldab kogeda ennast ja maailma sügavamalt kui argipäevane tavateadvus. Hingamispraktikas õpime energeetiliselt tundma iseenda nelja erinevat tasandit. See annab võimaluse mõista ja kogeda oma sügavaid ressursse ning seeläbi neid igapäevaelus teadlikult kasutada.

6 Hingamisõhtu mees ja naisenergia

Teisipäeval 1. dets kell 18.15- 21.15 Tartus Kalevi 11-1

kliki pealkirjal ja vaata kogu sündmust

Hingamisõhtul vaatleme mees- ja naisenergiate olemasolu läbi kuuenda energiakeskuse, mida kutsutakse ka “kolmandaks silmaks”. Selles piirkonnas asub ühendus intuitsiooniga. Kui inimene puutub kokku intuitiivsete praktikatega, siis algab maailmatunnetuse laienemine. Nägemise, kuulmise, kompimise jne. kõrvale hakkab tekkima “energia tunnetamine”. Traditsioonilises seletuses kirjeldatakse intuitsiooni kui nähtust, kus teadmine ja info ilmub inimese teadvusesse ilma loogilise aruteluta. See teadmine võib hõlmata nii olemasolevat hetke, minevikku kui ka tuleviku võimalusi.