Selle teema artiklid: Hingamine

HINGAMISPRAKTIKATE SÜVAGRUPP KEVAD 2019

10 KORDA

esmaspäeval 1. aprill kuni 10. juuni (va 6.mai) kell 18.15-21.15
Tartu Budakoja saalis, Kastani 42
 

Iga kord on kavas vastavalt teemale lühike loeng, enesevaatlus, harjutused ja hingamissesioon. Kohtumiste vahepeal võib teha igapäevaelu edendavaid harjutusi, tuge lisavad koolitusmaterjalid ja veebikeskkond.

Regulaarne tegevus  nagu spordiski, annab parima tulemuse.

 

PROGRAMM

 

Vabastava hingamise erinevad tehnikad ja teised hingamispraktikad. Kuidas hingamise rütm, sügavus ja pikkus mõjutab seansi käiku ning tulemusi. Kuidas valida hingamispraktikaid vastavalt oma seisundile ja eesmärgile.

Süvagrupi tagasiside

“Mind üllatas kõige rohkem, et lausa füüsiliselt on võimalik tunda teiste energiat! Põnevad olid ka energia tõstmise-liigutamise harjutused.”
Ingrid

“Minu loovus läks rohkem tööle ja seetõttu sain mõned asjad tehtud.”
Jane

“Mulle avaldasid muljet teiste kogemused ja üllatas tase kuhu välja jõudsime. Huvitav oli ka aja kiire möödumine hingates (ehk ajatus)”
Kaia

“Sügisene grupp oli justkui minu jaoks kokku pandud! Põnev oli, kuidas tulid just need praktikad, mida ma tolles hetkes kõige rohkem vajasin.

HÄÄLE-, HELI- ja HINGAMISE VÄE seminarid 2016 sügisel Tallinnas

HÄÄLE-, HELI- ja HINGAMISE VÄE seminarid 2016 sügisel Tallinnas
Tervendavate Helide Keskuses (Uus 19)

Seminaril ühinevad erinevad kogemuspraktikad. Iga seminar on ise moodi, kus saab õppida erinevaid hingamis-, hääle-, helipraktikad. Esimeses pooles on kavas praktikad ja teises toimub hingamiskontsert.

L 17.09 kell 12:00-17:00 Elujõud.
Kui oleme väega kontaktis, kulgeb lihtsalt ja mõnusalt ning mõtete teoks tegemine käib kergelt. Sellel seminaril anname endale „hoogu juurde“ ja keskendume tehnikatele, mis toetavad meie endi sees olevaid elujõu allikaid.

Breathwork

Breathwork suits people of all ages. Its a practical tool to raise your energy levels. Its good to do on a regular base to keep stress levels low, mind happy and soul light. Even a single practice brings relaxedness and offers physical and spiritual satisfaction.

Breathwork helps:
To release emotional and physical tensions
Lower stress level
Experience relaxation
Find joy, harmony and balance
Acknowledge your true needs
Get deeper connection with your feelings
Feel the growth of creativity
Find contact with energy in your body
To live with greater awareness

Short movie “Choosing Life” by The International Breath Foundation

How does it work?

Hingamishommik Pärnus

Hingamishommikul teeme energeetilisi harjutusi, hingamispraktikaid ja vabastavat hingamist, et luua tasakaalu ja selgust.  Neist saad inspiratsiooni ja praktilisi teadmisi, kuidas muuta igapäevaelu rahuldustpakkuvamaks, vabaneda  emotsionaalsetest  ja füüsilistest pingetest.

Võib-olla oled harjunud võitlema ja pingutama nende asjade nimel, mida soovide oma ellu, eriti tööd tehes. Võib paned mõnikord tähele, et käitud teisiti kui süda soovib, sest kardad ennast järgides ei saa elus hakkama.  Ent samas igatsed mõnusamat olekut ja lihtsamat toimetulekut.  Südamehääl  räägib läbi intuitsiooni.

Hingamispraktikate süvagrupp Tartus

Tutvustusõhtud: N 4. september ja N 11. november 18.00-21.00 Tartu kesklinnas
Oodatud nii kogenud hingajad kui esmahuvilised. Kavas on praktiline töö, energeetiline harjutus ja hingamisessioon. Soovijatest moodustatakse kinnine süvagrupp, mis käib koos kuni 20. novembrini. Osalustasu 10 eurot. Registreerumine: virge.kuivjogi@gmail.com.

Hingamispraktikate õhtud: “Mees- ja naisenergia tasakaal”

Toimub 10 korda neljapäeviti 18.sept- 20. nov 2014, kell 18.00-21.00

Süvagrupi eesmärk on läbi kümne erineva nais- ja meesenergia aspekti tasakaalustamise vaadelda oma elu ja õppida, kuidas hoida energia liikumises nii iseendas kui oma igapäevaelus.

Naiselikkuse harmoonia laager

Saka rannas ja rahvamajas
27.-29. juuni 2014

Elust saab tunda rõõmu ja rahuldust kui tunned oma rollides kindlalt ja mugavalt. Laagris õpime läbi erinevate praktikate tundma oma naiseks olemise rolle. Nende päikselisi ja varjukülgi, neid tahke, mis aitavad elus mõnusalt tunda ja neid, mis tekitavad muresid. Vaistlik sisemine teadmine, kuidas olla tõeline Naine- elutark, mänguline, tundeline, armastav, hooliv, loominguline on igas naises olemas.

Seda sisemist naiselikku tarkust on hea endas tundma õppida arhetüüpide abil.

Hingamisõhtu Ida-Virumaal

Saka Kultuurimajas, Kohta vallas  Ida- Virumaal
Neljapäeval 15. mail kell 18.00-21.00
Selle hooaja viimane hingamisõhtu on pühendatud naiselikkusele, ilule ja kevadisele õitsemisele. Pane selga seelik või kaunis kleit, milles tunned ennast mugavalt ja saad kogu südamest lustida. Ja tule hingama kui peole! Tervenemine on hinge pidu! Sellel õhtul tantsime, teeme peegeldusharjutusi ja õhtu keskmeks on hingamissessioon.

Tule, võta sõbrannad kaasa ja õitseme koos!

Võta ühes matt ja kerge tekk või magamiskott hingamisessiooniks ja veepudel.

Hingamisõhtu mees- ja naisenergia 4 tasandit

Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi 17 II korrus
Kolmapäeval 18. juuni kell 18.15- 21.15

Sellel kolmapäeval toimub paljude lemmik 4-tasandiline hingamispraktika. Tule naudi ennast ja avasta ennast uutel tasanditel!

Hingamisõhtul liigume sügavamale teadvustasandile, et kogeda iseenda ja maailma energeetilist poolt. Energiat teadlikult kasvatades ja suunates saab sellest teha vastusteni ning lahendusteni viiva teejuhi. Seekord kasutame tavapärasest vabastavast hingamisest veidi erinevat hingamispraktikat, mis aitab luua silla keha ja vaimu vahele. Inimestena kasutame suhtlemiseks palju erinevaid tasandeid.

Kailash Kokopelli liikumisõpituba SONGDANCES & CHI MOVEMENTS

Tartu Loodusmaja, Lille 10
 Pühapäev 4. mai kell 18.30-21.00

Töötoa läbiviija Kailash Kokopelli, kes on 30 aastat rännanud mööda maailma ja omandanud põlisrahvaste juures erinevaid tervendusviise, võtnud osa lugematust arvust palvetseremooniatest ja -tantsudest.

Liikumisõpitoas tutvustab kaasamise abil maailma püha muusikat, tantsu ja erinevaid kohalolu praktikaid. Viis, kuidas ta seda teeb on ütlemata sügavutiminev ja imeilusalt poeetiline. Ta põimib erinevad praktikad üheks keha ja hinge tantsuks, mis tasakaalustavad, puhastavad ja tugevdavad elujõudu.