Selle teema artiklid: Määratlemata

KOGEMUSREISIDE TAGASISIDE

Matkad-vaatamisväärsused-rannas lebotamised olid meie reisil põimitud hingamiste jm enesearengupraktikatega. Muidugi oleks samas vaimus võinud jätkata veel mõned nädalad 😀 aga kahe nädala kohta oli lõppkokkuvõttes kõike parasjagu.

Ühtegi kohta teiste hulgast välja tuua, sest kõik need käigud olid nii erinevad ja igaüks toob meenutades õndsa naeratuse näole :)))

Indias oli kuidagi nii kerge hingata (nagu see guru seal Love Temple’is ütles, et maailmas on üksikud paigad, mis on “vertical” ja terve India on üks neist), hästi sügavad protsessid, teemad ja taipamised kerkisid üles selle mõne hingamise ja vaevalt kahe nädala jooksul.

Kursus- Embodied Intimacy – Buster Rådvik

In English below
L-P 15.- 16.aprill 2017

tõlge eesti keelde
Registreeru: https://goo.gl/forms/kYjnvO3PJOh70myj1

Tantra kursusele on oodatud mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid.

Kiireim viis luua intiimsust on võtta risk ja paljastada oma haavatavus, seista enda tões ja loobuda ootustest. Ent kuidas ennast mitte korrigeerida, kaitsta ja olla nähtaval ning avali täielikus aktsepteerimises ning tunda sügavat austust iseenda vastu? Kuidas luua turvalisi kontakte, mis panevad keha rõõmsalt heaolu hormoone tootma? Mille tulemuseks on see, et oleviku hetkes olla on lihtne ja hea, lähedus reaalajas ja südamest jagatud tõde.

Imeline India: Goa ja Hampi kogemusreisid

ENGLISH VERSION

 

Imeline India: GOA JA HAMPI KOGEMUSREISID  2017

23. jaanuar kuni 5. veebruar 2017 alguse ja lõpuga Goas TÄITUNUD
06.veebruar kuni 19. veebruar 2017 alguse ja lõpuga Goas
2 VABA KOHTA

 

Mõtted ja meditatsioonid, matkamine ja rannatoolil lesimine, susegad ja hommikujooga, veepudel ja vürtsid, õhk ja hingamispraktikad, rand ja päike, trummid ja tantsud, kohalikud ja rändurid, iidsed templid ja tänapäevased joogakeskused, inimesed ja jumalad meie sees ning ümber, sääsed ja elevandid, plätud ja liiv

India – see on kirevate värvide, teravate lõhnade ning imeliste helide maa.

Tantra õpituba – Tantric Embodiment – Eugene Hedlund ja Sandra Pijl

K 2. november 2017 kell 18.30-21.30 TALLINNAS Rotermanni 2
N 3. november 2017 kell 18.30 -21.30 TARTUS Kalevi 17

klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂

tõlge eesti keelde
IN ENGLISH BELOW

Tutvu lähemalt Sandra Pijl`ga ja loe tema intervjuud: goo.gl/gZIq0Z 

Registreeru siin


Tule Sandra ja Eugene erilise tantra õhtule, mis on pühendatud ühendusele! Me loome ühenduse oma südame, keha, üksteise, kõrgema teadvuse ja kõiksusega.

Kui me äratame oma keha loomuliku tundlikkuse, siis laiendame tohtult oma võimalusi kogeda ja tunda.

Süvagrupi tagasiside

“Mind üllatas kõige rohkem, et lausa füüsiliselt on võimalik tunda teiste energiat! Põnevad olid ka energia tõstmise-liigutamise harjutused.”
Ingrid

“Minu loovus läks rohkem tööle ja seetõttu sain mõned asjad tehtud.”
Jane

“Mulle avaldasid muljet teiste kogemused ja üllatas tase kuhu välja jõudsime. Huvitav oli ka aja kiire möödumine hingates (ehk ajatus)”
Kaia

“Sügisene grupp oli justkui minu jaoks kokku pandud! Põnev oli, kuidas tulid just need praktikad, mida ma tolles hetkes kõige rohkem vajasin.

Drukmo Gyali Tiibeti tervendavate mantrate kontsert

K 19. oktoober 2016  Tartus Kalevi 17

klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂

Tiibeti mantrad on imeilusa kõlaga ja neil on harmoniseeriv mõju. Mantratel on Tiibeti meditsiinis oluline osa. Mantraravis kasutatakse helivibratsioonide tekitamiseks iidseid mantraid, alghelide silpe ning sõnu sanskriti ja tiibeti keeltest.


Mantrakontserdil võib osa saada mõnest väga erilisest mantrast, mis võivad tuua selgust vaimsel ja füüsilisel tasandil, puhastada haigustest kui inimene seda lubab juhtuda.

 

Drukmo Gyal esitab mantrad koos Taavi Petersoni, Joosep Kõrvitsa ja Leho Rubisega.

Tantra südamerännak – Bharganath ja Bhavani – Tantra Heart Jorney

N 20. oktooberil kell 18.30 Tartus Kalevi 17


klõpsa pealkirja ja vaata kogu sündmust 🙂
tõlge eesti keelde
in English below

 

Meie arvates üks kaunemaid võimalusi liikuda enesearenguteel ja laiendada teadvuse seisundeid on teadlikkuks saamine seksuaalenergiast, eneseaktsepteerimine ja -tervendamine ning avatud südamega teadlikus lähedussuhtes olemine koos oma partneriga.

 

Iga Tantra südamerännak on alati unikaalne sisemine teekond, kus toimub sügava ja täieliku läheduse loomine iseendaga. See praktika aitab meid – kuulda ja aktsepteerida meie keha, lõdvestuda ja rahuneda meie meelel ning avastada päriselt, mida meie seksuaalenergia sisaldab – midagi, mis teeb elu magusamaks ja värvilisemaks , mis avab meie südame ja laiendab teadlikkust.

Incredible India: Experience Goa and Hampi

Goa. Loojang, kookos ja neiu.

Thoughts and meditations, hiking and laying back on sunbed, „susegad“ and morning yoga, water bottle and spices, air and breathwork, beach and sun, drums and dances, locals and travelers, ancient temples and modern yoga centers, people and gods inside and around us, mosquitoes and elephants, flipflops and sand.

Incredible India: Experience Goa and Hampi

23rd of January to 5th of February 2017 
06th of February to 19th of February 2017

 

India, its a land of bright colors, spicy smells and amazing sounds.

Hingamispraktikate õhtud MEES-ja NAISENERGIA TASAKAAL

Hingamispraktikate õhtud “Mees-ja naisenergia tasakaal”
13. Sept – 25. okt 2016 Tartu Budakojas
kokku 7 korda
juhendaja: Virge Kuivjõgi

Esimene kohtumine 13. september

Algab uus teekond läbi erinevate mees- ja naisenergia aspektide. Seitsmel hingamisõhtul teeme energeetilisi harjutusi, hingamispraktikaid ja vabastavat hingamist, et luua mees- ja naisenergia tasakaalu. Õhtute eesmärk on mõista oma mees- ja naisenergia aspekte ning õppida neid teadlikult kasutama igapäevaelus; vabastada energeetiliselt emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid; hoida energia liikumas nii endas kui oma elus; õppida, mis tekitab energeetilisi blokeeringuid ja mis aitab neil avaneda.